SL 22/23 H:7 | İstanbulspor 2-2 Beşiktaş | MS | 17 Eylül - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olmaz vallahi olmaz billahi olmaz tempo yukselir ama cok defansif olur olivieraya kiziyorum ama adam cikinca kaleye gidemiyoruz her gol pozisyonunun icinde

Gecen hafta kereme biraktigi top bu hafta duboise biraktigi top kalite kokuyor gedson su hareketleri 1 sezonda yapamaz bu adam dumduz siradan tempolu oyuncu neden bu kadar buyuttunuz anlamiyorum

Koca sezonda bir besiktas maci oynadi ki o macta takim zaten super oynadi josef gedson toreria gedson hattini kuruyorsan onune Talisca almazsan gecmis olsun
Bal gibi olur hemde. Bizim orta saha zaten cok ofansif, bu tehlikeli. Konya orta sahamizi 1 pass ile rahat gecti. Oliveira-Torreira-Mertens kesinlikle cok ofansif böyle devam gitmez. Cok pozisyon veririz ve goller yeriz. Eldeki malzeme ile Oliveira-Torreira-Micö yapmamiz lazim. Micö Torreira yi defansif olarak rahatlatir.

Takdiniz Oliveira herifi world class oyuncu yaptik yav. Simdi Gedsonu alsaydik diyelim ve Oliveirayi da bizde, Oliveira-Torreira-Gedson iyi olmazmiydi? Torreira tek 6 no olarak yanliz kaliyor, Oliveira’nin defansi sifir. Gedson defansif olarak yardimci olurdu. Oliveira olmasaydi,

——Mert./Mata——
—Torreira-Gedson—

Hem ofansif hem defansif daha saglam dururduk. Bu benim fikrim, hem Gedson Oliveira’dan 7 yas kücük, ilerde iyi paralara saplama sansimiz olurdu. Oliveira genel olarak kötü demiyorum ama defansif eksikleri de az degil.

Üst Alt