ŞL 22/23 Play-Off M:2 | Trabzonspor 0-0 Kopenhag | MS | 24 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 22/23 Play-Off M:2 | Trabzonspor 0-0 Kopenhag | MS | 24 Ağustos

es kaza gruplara kalırsa 20-25 milyon euro para ediyor bu da 360 milyon TL ile 450 milyon TL arası para demek deli para , kulüplerin borçları 150-300 mEURO arası değişirken ki trabzonun açıkladığına göre borçları 110 milyon euro civarı bir şey borçlarının 5 de 1 ini alıyorlar tek seferde ama kazanabileceklerini sanmıyorum.

ilk mac basliginda - mac onu mesajimda ozellikle vurguladigim iki isim vardi kopenhag takiminda.
bunlara ozellikle dikkat etmeli trabzon maca dair.
@Murat Durmaz hatirladin mi ?
ikisi de cok iyi oynayip biri gole imza atmisti.

netice olarak ,rovansa yonelik skorun 2-1 de kalmasi trabzon adina avantaj oldu kanimca.

bu aksam, kontra ve duran toplara dikkat etmeliler. gerisi kollektif oynamalari dolayli bulabilecekleri gol veya goller.

ilk mac basliginda - mac onu mesajimda ozellikle vurguladigim iki isim vardi kopenhag takiminda.
bunlara ozellikle dikkat etmeli trabzon maca dair.
@Murat Durmaz hatirladin mi ?
ikisi de cok iyi oynayip biri gole imza atmisti.

netice olarak ,rovansa yonelik skorun 2-1 de kalmasi trabzon adina avantaj oldu kanimca.

bu aksam, kontra ve duran toplara dikkat etmeliler. gerisi kollektif oynamalari dolayli bulabilecekleri gol veya goller.
Hatırladım Suat abi bu maçta dediğin gibi avantajlı ekip temsilcimiz Trabzonspor.Bu avantajı iyi kullanırsa ülke puanı açısından çok güzel olur..

Hatırladım Suat abi bu maçta dediğin gibi avantajlı ekip temsilcimiz Trabzonspor.Bu avantajı iyi kullanırsa ülke puanı açısından çok güzel olur..

nacizane, problem olarak sunu goruyorum trabzonspor adina :

ilk mac oncesi dedigim iki isim, o macin ardindan > son lig macinda da cok iyi oynadilar <>
oyun disinda, macin golleri ve asistleri de kendilerine ait. 7 numara hatirlarsan, son lig macinda 2 asist 1 gol ,,,keza, 16 numara 1 gol... maci 3-0 kazandilar *deplasmanda......
her iki ozellikle *vurguladigim oyuncu da * 70 dakika sahada kaldilar....
+ olarak , ilk macta sahanin iyilerinden *falk , bu macta 70 dakika sahada kaldi.
ozetle, 3 cok formda isim hem lig macina katki verdiler hem 70 dk oynayip bu maca odaklandilar.

yanilmiyorsam 1 gun once oynadilar trabzona nazaran lig macini 'veya daha erken vakit...

trabzonspor maci oncesi, * deplasmanda_ligde oynadiklari test macinin taktigini *bu aksam uygulamak isteyeceklerdir.
trabzonspor bu baglamda ozellikle merkez ve defansta dikkatli olmali. yenilen gol tum plani alt ust eder....<=> direncli,sisteme sadik,soguk kanli, takim oyunu olgusu , gosteristen uzak, fazla kollektif dusunen *nordik menseli takimlardan saglam bir ornek kopenhag . gozlemledigim kadariyla....

Trabzonspor’un Kopenhag karşısındaki ilk 11’i: Uğurcan; Larsen, Bartra, Denswil, Eren; Dorukhan, Siopis, Bardhi; Abdülkadir, Djaniny; Cornelius.

Elemelerini isterim. Bizim maça şansımız bu şekilde daha yüksek olur diye düşünüyorum.

Hem antalya hem bu maglubiyet sonrası cıkış için tek şansları biz kalıyoruz bu durumdada kesin yeniliriz.

Trabzonspor’un Kopenhag karşısındaki ilk 11’i: Uğurcan; Larsen, Bartra, Denswil, Eren; Dorukhan, Siopis, Bardhi; Abdülkadir, Djaniny; Cornelius.
ilk macta cok vasat buldugum oyuncu kesik yemis. olmasi gerektigi gibi. nacizane .
kouassi.

ilk 11 ozelinde ; bakesetas ve trez'in olmamasi kotu olmus kendileri adina...

Üst Alt