ŞL 22/23 YF M:1 | Real Madrid 1-1 Manchester City | MS | 9 Mayıs | TV 8 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sefer realin icinden gecer city.
:D
FIvkOlSWQAII9Gq.jpg

City turu çok rahat bir şekilde geçecek. Geçen sezon ki eşleşmede de City oyun olarak çok üstündü ama olmayacak şeyler olmuştu, hele 2.maçta olanlar futbol mucizesi 90+'da 2 gol atmıştı Madrid. Ama bu sefer City'nin rahat bir şekilde turu geçeceğini düşünüyorum. Birde bu Guardiola takıntılı değişik bir adam, işler kötü gittiği zaman farklı şeyler yapıp sürekli sonuç alan birisi, bir ara takım kötü gidiyordu forvetsiz sisteme geçmişti ve şampiyon olmuştu ruh hastası. Yani geçen sene ki Madrid maçını 1 senedir düşünüyordur bu değişik, geceleri uyku uyumuyordur. Guardiola değişik bir adam bir şekilde turu geçer. Yukarda bir arkadas kel hergele demiş kendisine 😂 ama ben bundan fazlası olduğunu düşünüyorum.
Sen Real madridi tanımamışsin. Bölüm sonu canavarı var karsinda

Sen Real madridi tanımamışsin. Bölüm sonu canavarı var karsinda
City içinden geçecek Madrid'in. City'nin oynadığı oyunu Dünya'da oynayan yok şu an. Geçen sene Madrid şansa eledi City'i. Futbol şansı her sene Madrid'in yanında olmaz. Guardiola denen ruh hastası kura çekildiğinden beri bu maçı düşünüyordur 😀

Tam bir futbol şöleni ve erken final. Galatasarayım dün akşam mutlu etti sırada Real Madrid var. Manchester City şu an dünyanın en iyi futbol oynayan takımı ve Guardiolada en iyi teknik direktör ama Şampiyonlar Ligi ve Winnerlık başka bir mevzu bunu bu gece bir daha göreceğiz.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt