⚽ ŞL 23/24 A Grubu M:6 | Kopenhag 1-0 Galatasaray | MS | 12 Aralık - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kerem-Mertens-Ziyech 3 lüsü ile başlamak daha mantıklıydı. Hoca hazır olmayan iki oyuncu (Ziyech ve Zaha) arasından tercihini Zaha yönünde kullanınca mecburen Kerem'in dinamikliğinden faydalanmak için Mertens yerine Kerem'i kullanmak istedi, sağda Zaha tercihi yapınca fizik olarak daha iyi durumda olan Tete ile başlaması çok normal. Normal olmayan kısım ise ilk yarı rezalet performans gösteren Zaha ve Tete yerine, ikinci yarıya Ziyech ve Mertens ile başlamaması. Hocanın bu konuda hata yaptığını düşünüyorum.

Maç bittikten sonra konuşmak çok normal oluyor. Maçın başında Icardi'nin kafayla indirip Zaha'nın sol ayağına iyi oturmayan bir top vardı o gol olsa, şu an bambaşka mevzular konuşuluyordu tabi.

Dün maca girmek icin 6 saat kuyrukta bekledim buz gibi havada. Ayaklarim dondu resmen. Iyi oynayarak kaybetseydik sesimi cikarmazdim ama dün gördüklerim tam bir rezalet. Mac zaten mac önü isinmada bitti benim icin. Kopenhag’da herifler son taktikleri calisiyor, farkli kombinasyonlarda ortaya kosu ardindan orta ve sut. Vurduklari kaleye giriyor. Bizimkiler ileri geri kosu yapiyor, sonra dandik bir sut cekiyorlar kaleyi tutmayan, ardindan orta geliyor onu da kale disina birakiyorlar. Ndombele’nin mac önü sut cekme videosunu gören bilir, bütün takim öyleydi dün. Kafa yapimiz bambaska ve cok yanlis. Zannedersin gruptan cikmayi garantilemisiz formalite macina cikiyoruz.

Birde bir takim illa cogu macta 55-65 arasi gol yiyip degisiklik yapmak zorunda mi. 55’inci dakika oldugunda az sonra golü herif moduna girdim. Neden bunu yapiyoruz anlamis degilim.

Her mac geriye düstük skor olarak ve kendi evimizde galip geldigimiz mac bile yok.

Ölümüne oynamak bu iyse, oynamayin ölümüne. Yazik, cok yazik.

Anlamadığım bir husus var en sağlam orta sahalar dediğimiz Kaan -toreira bile oynasa herifler elini kolunu sallayarak bizim kaleye gelebiliyor .Şu işi aklım almiyor bir türlü galiba biz kompakt olarak beceremiyoruz bu işi ..Yoksa toreira davinson abdul boey gibi agresif savunmacilarin olduğu takımda böyle saçma şeyler olmamalı..
Keremle icardi yürüyor çünkü onde

Genel olarak güzel bir grup performansı sergiledik olmayacak puanı alıp, olmayacak puanı yada puanları kaybettik kura sonrası ilk iki belli bu grupta 3. oluruz yorumları sıralama değişmek koşuluyla gerçekleşti. Takıma yada hocaya çok fazla kızmaya gerek yok sezon başı yapılan hatalı planlamanın sonuçlarını görüyoruz. Takım resmen 6-7 kişinin performansı ile bu noktalara geldi yeni transferlerden sıfır katkı alarak takımı bu seviyede tutmak gerçekten büyük başarı ...

cl performansı en kötü oyuncumuz kimdi desek şüphesiz zaha ve kerem üzerinde imtizaç ederiz hatta buna maalesef icardi bile katılabilir ancak zaha ve icardi görece kerem kadar çok net pozisyonlar bulamadı, kerem 5-6 adet NET pozisyonu, hep aynı tarz ve hep aynı stille tavana vurdu. çok garip.

cl performansı en kötü oyuncumuz kimdi desek şüphesiz zaha ve kerem üzerinde imtizaç ederiz hatta buna maalesef icardi bile katılabilir ancak zaha ve icardi görece kerem kadar çok net pozisyonlar bulamadı, kerem 5-6 adet NET pozisyonu, hep aynı tarz ve hep aynı stille tavana vurdu. çok garip.
diğerleri niye pozisyon bulamıyor da kerem buluyor diye soracağız o zaman.

Kerem olmasa bugün unitedtan 4 yerine max 2 puan alabilmiştik muhtemelen

Icardi de çok kaçırdı bu arada, özellikle bayern maçında. gariban yerlinin teki olmadığı için hatırlanmıyor

Üst Alt