SL 23/24 H:16 | Fenerbahçe 7-1 Konyaspor | MS | 10 Ocak - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:16 | Fenerbahçe 7-1 Konyaspor | MS | 10 Ocak

adamların sezon başından bu yana bizim haricimizde ts , nordsjelland ve adana demir maçları dışında takımlarla maçı olmadı bunlarla da sonuçları ortada zaten bu kadar mide bulandırıcı şeylerin kör göze parmak sokarcasına yapılması çok acayip

Bu sene hiç bir takım kapanmıyor bunlara karşı bilmiyorum çok rahat ceza sahasına giriyorlar inanılmaz gerçekten. Bizimle oynadıkları maçta osuruklari düğümlendi ama mcmfkhdhd. Ayağa kalk 2011 baban geldi.

Maçı 1'nci golden sonra direk kapattım çünkü izlenecek hiçbir şey yoktu biz 0-0'ken 2 tane penaltımız verilmez aynı şekilde rakibin ofsayt pozisyonuna penaltı verilip 1-0 öne geçilir.

Rakiplerin desteği yetmiyormuş gibi acil bir durumda direk hakemlerde yetişiyor o kadar iyi takımlarsa bizi en kötü zamanlarından birinde yakalayıp neden gol atamamış hatta kalemize isabetli şutu yok sormak lazım.

Geçen sene çok büyük operasyon çekiyorlardı bu senede devam ediyor bu yapıyı yıkmadıkça ne kadar mücadele edersek edelim bir noktada istediklerini alacaklar.

erden baskan enaz bizim kadar saglam galatasaraylı tehdit bile etseler ben inanıyorum biryerde patlayıp konuşacaktır ama o gün iş işten geçmiş olmaz umarım

bu mac özelınde konusmuyorum bu macta pek birşey yoktu fakat rakibin yöneticisi alenen sonraki 3 macta gs kac puan alacak görecegiz diyor hakemler icin

Ne diyor keleş serefsizi..Ama adamlara helal olsun attıkları gollerle hakemleri bile konusmasina izin vermediler.

Her ne kadar şerefsiz olsalarda Adamların yöneticilerine de helal olsun
Takımlarının haklarını çatır catir savunuyorlar.takimlarina bağlılık muazzam..
Bizim sözde Galatasaraylı yoneticilere duyurulur.
Bu şampiyonluk giderse o koltukda oturamazlar.O kadar ciddi hatalar yapıyorlar..

Hakemler eliyle gol atsa kalemize o zaman belki konuşur başımızdaki sözde Galatasaraylilar.

i. kıraç geçen sezon ne demişti. Ailemizin küçüğüne yol vereceğiz. Geçen sezon tarihin en iyi performans gösteren gs si olmasa şampiyonlardı zaten. itekleye itekleye yarışta tuttular. Bu sezon vitesi 5 e taktılar, şampiyon olmamalarının imkanı yok çünkü ts hariç tüm takımlar veriyor, en olmadı hakem yardım ediyor

bunlarla oynayan takıma bı haller oluyor. bize 10 kişi kapanan takım 7 tane yemis. çok pis kokular geliyor bu ligden. şu kalitesiz ligi oynamak bile gereksiz. yarın Sivas'ı izleyin nasıl kapanacak bize karşı bak.

Bu çekilmekte olan film 3 temmuzun bir başka uyarlaması.
O sene bu eziklere karşı sadece Bursa spor direnmiş Trabzona da teklif götüremeyecekler için yapacakları tek şey klüpleri klüpler olmadı o takımdaki kritik oyuncuları bağlayarak işi garantiye almak.74.dakika 1-0 önde iken bizi bile 1-2 yendikleri maçta n….lıyı bağladıkları gibi,
Beşiktaş tan İtalyan otomobil fabrikasını bağlamak gibi.
Bu sezon bizim sidik zoruyla kazandığımız maçları bunlar ellerini kollarını sallayarak kazanıyorlar sonuçtan hiç bir şekilde endişeleri yok.3 temmuz un Bursa sporu bugünün Trabzonu ve o günün Trabzonu ise bugünün Galatasarayı.Tek yapacağımız her maçı final havasında oynayarak bize gelince saldıran takımları bir şekilde zorlanarakta olsa yenmek.

Üst Alt