SL 23/24 H:16 | Fenerbahçe 7-1 Konyaspor | MS | 10 Ocak - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:16 | Fenerbahçe 7-1 Konyaspor | MS | 10 Ocak

Sonuc? Yarin kazanirsak ayni puandayiz
Sonuç mu? En son genel averaj ile şampiyonluk kaybeden takım biziz, çabuk unutuyorsunuz herhalde…

2020-21’de tüm sezon boyunca 2 gol fazla atsaydık şampiyonduk. Sonuç şampiyonluk..

Ayrıca son 2 hafta aynı puanda gelirsen Fener’e bizimle maçında beraberlik yetecek, son maçı kazanırsa, sen kazansan bile averaj ile şampiyon olur. Sonuç bu.

Şu maçı biz oynasak ve böyle sonuçlansa bütün Fenerliler şike şike diye ortalığı yıkardı.

Özellikle de hâlâ GS taraftarının maalesef izlediği o Serdar ayısı bu konuda en önde bayrak sallayan olurdu.

Sonuç mu? En son genel averaj ile şampiyonluk kaybeden takım biziz, çabuk unutuyorsunuz herhalde…

2020-21’de tüm sezon boyunca 2 gol fazla atsaydık şampiyonduk. Sonuç şampiyonluk..

Ayrıca son 2 hafta aynı puanda gelirsen Fener’e bizimle maçında beraberlik yetecek, son maçı kazanırsa, sen kazansan bile averaj ile şampiyon olur. Sonuç bu.
en son genel averaj ile şamp kaybeden takım biz olduk orası öyle de, 64 yıllık futbol sezonunda kaç kere averaja kalmış ki iş?

dediğin teoride doğru ama çok düşük bir ihtimal. şimdiden yangın yapıp strese girmeye değecek bir durum değil.

ne yapalım rakipler adamlara arkalarını açıyor işte. 3 gün içinde aynı takımın asy'de nasıl kköy'de nasıl oynadığını gördük. atılan goller komik ötesi.

ben sana bir şey diyeyim, fb asy'e 4 puan önde gelemediği sürece, kendileri de şamp olamayacaklarını biliyorlar emin ol.

derbide büyük bir avantajı kaybettiler.

fb bizim maç dışında tüm maçlarını 10'ar sıfır kazanabilir. şu an fb maçını 0.5-0 yendiğimiz taktirde kalan maçlarda 1 mağlubiyet hakkımız dahi var.

bırakalım şu an satılmış anadolu takımlarına karşı illüzyon galibiyetleri ile mutlu olsunlar.

taraftarlarının, bilhassa düşük profil hocalarının üzerindeki stresi görüyoruz. 4 farkla önde oldukları anda bile adamın ağzı yüzü titriyor stresten, bu yükü taşımaları mümkün değil.

bizim tek yapmamız gereken, birlik olmak ve her ne olursa olsun tüm futbolculara, hocaya ve erden timur'a sahip çıkmak.

Bize gelen anadolu takımlarının kalecileri topu oyuna geç sokuyor,oyuncular sürekli yerde,kenarda antrenörleri her pozisyona itiraz ediyor..Aslında bu sorun değil çapı düşük her takım aşağı yukarı bunları yapıyor ne kadar beğenmesek de yıllardır anadolu takımları bunları yaptılar..

Sorun bunu fb maçlarında yapmamaları..Fb ile anadolu takımları arasında bu sezon oynanan maçlar sıradan bir dostluk maçı gibi oynanıyor ne hakeme itiraz ne oyunu soğutma hicbirsey..Maçtan sonra hakeme federasyona tek bir açıklama yok..

Bir de dikkatimi çeken başka bir durum daha var fb ne zaman skor da yakalansa hemen 5 dk içinde saçma birsey oluyor ve fb öne geçiyor bir şekilde.. Fb bu sezon karagumruk maçında ilk yarının sonlarında öne geçti 2.yarinin hemen başında karagumruk kalecisi irfancan in kafasına olmayacak şekilde vurdu ve penaltı yaptı...Kayseri deplasmanında fb 3-3 e yakalandı hemen 1 dakika sonra kayseri oyuncusu el ile penaltı yaptı fb öne geçti.. Gecen hafta istanbulspor 1-1 yaptıktan hemen 1 dk sonra istanbul kalecisi ve stoperi inanılmaz bir hata yaptılar ve fb öne geçti.. Denk mi geliyor bilmiyorum..

Evet bu sene anadolu takımları çok zayıf ama her takım hele ki super lig seviyesinde iyi kötü rakibini geride karşılayıp oyunu biraz olsun sogutup oyunu kitleyebilir bunu bazen yatarak yapar bazen elindeyse zeminle falan yapar ama yok fb maçlarının hepsi birbirinin aynısı maçlar gibi oynanıyor...

Bosuna stres yapiyorsunuz

Bunlarin anadolu takimlari ile oynadigi maclardan bizim lehimize sonuc cikmaz

Biz kendi isimizi kendimiz görmeliyiz ligin ilk devresinde oldugu gibi

ne icardisi Can ben onu mu sordum yahu ? dzeko 38 yaşında falan yanlış bilmiyorsam onun şimdiye sakatlanması lazımdı. tendon nye atmıyor sergio bile sakatlandı hiç mi sevişmiyor bu heriff

Işte ben de onu diyorum sahada baskı falan görmüyor adam. Halısahada top oynar gibi takılıyor ligde. Baskı ve zorluk olmayan yerde sakatlık riski de olmaz. Adama foul falan bile yapan yok neredeyse.

Şu scoreboard olayı doğruysa 34 yıllık hayatımda futbol içinde gördüğüm en büyük rezillik en büyük eziklik olabilir gerçekten.

Bizimle oynadıkları son 3 maçta iki kere 0-3 kaybetmişler, son maçta isabetli şut bile çekememişler korkudan tüm maç yerde yatmışlar, en son isabetli şutlarını 2022'nin başındaki maçta atmışlar. Ama hâlâ utanmadan şöyle saçma sapan işlerle uğraşıyorlar.

Hayatımda çok eziklik kompleksli insan gördüm ama şu şike müptezeli kulüp taraftarları kadarını hayatımda görmedim. Görmem de bundan sonra muhtemelen.

Vay benim sikebahcem vay.vay benim utanmaz haspam vay.2011i nerdeyse her maca taşıyan,haketttigi itibari hala şike yaparak gorecegine inanan esekbahcem benim,esekbahcemin esek taraftari benim.Allah bunun sonunu nasıl eyleyecek gorecegiz

Adamların kaleyi tutan tüm şutları gol oluyor, böyle yüzdeli gol yapan takım azdır.

Tesadüf de olduğunu sanmıyorum bunların, heriflere karşı tek iyi kaleci performansı olmadı bu sene.
Yav sezon başından beri 2 maçta bi kaleci hatasi değil,kaleci hataları olur mu abi?üstüne defans hataları.farki attirdiklari gollerin dakikaları bile aynı.ilkyarinin sonu ve ikincin yarinin basi

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe karşısında yüksek efor gösterip puan alan Giresun ve Ümraniye'nin sezon boyu hakem katliamları sonrası küme düşürüldüğünü unutmayalım.
Durum budur

İki yıldır katlanarak artan bir düzen var

Ee madem o kadar Cimbomlu var bir tanesinin bile mi şu düzene dair kanıt toplama fırsatı yok şu an.

Üst Alt