SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

Maçı izledim ve oynanan oyun beni sevindirdi. Fener 45 dakika boyunca 10 kişilik Başakşehir'e gol atamıyor.

Giderek çökmeye başladılar. Bugün de kazanmak için epey yoruldular. Daha kupa, avrupa ve 2. devrede yatamayacak olan anadolu takımları olunca işleri çok zor.

El Kol yorumları ile lig babalar gibi dizayn ediliyor şampiyonluk gözgöre fenere veriliyor. Geçen sezon gibi haram puanlarla kucakta taşınıyorlar.

Rahat olun gencler, menerum stress abidesi oyuncularn hepsi anladi durumu...
Tilpp bizde tifek bizde
Istanbul ve antebe toplam 10 gol atariz diyorum

Penaltı diyenler neye göre penaltı diyor adam elini ne yapacak nereye koyacak penaltı falan değil yine paçayı kurtardılar hakem sayesinde evet çok sinir bozucu oluyor böyle kazandıkları zaman ama ne zaman ki böyle galibiyetler alıyorlar o sezon yamulup gidiyorlar bu sezon da öyle olacak inşallah Allah'ın adaleti şaşmaz
elini vücuduna yapıştıracak. tavuk kanadı gibi açmayacak.
Hem açıyorsun hem dönüyorsun ki top çarpsın diye heralde. O el 90 derece değil de 45 derece olsa penaltı olmaz doğal konum olur. Birde dönme abi tamamen arkanı yüzüne gelirse eğil zaten dışarı çıkar.
Beyin yok futbolcularda beyin

fblilere baktım utanan sıkılan var mı diye şu penaltıya. Daha da mutlular böyle penaltıyla kazandıkları için. Gerçeklik algıları gitmiş. Yani dünya yok olacak, yaşam bitecek fb o şekilde şampiyon olur deseler tamam dünya yok olsun nası olursa olsun fb yi şampiyon yapın diyecek ve birbirini kutlayıp tebrik edecek geniş bi kitle var.

Üst Alt