SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart

Hindistan'daki,Afganistan'dan,bangledesten daha beter bir ülkedir Türkiye kimse kusura bakmasın.Futboldan bilmemnesine her şey baştan aşağı prime seviyede yozlaşmış durumda öyle böyle değil.Su son haftalarda olanlar italyada olsa var ya direkt kaos iç savaş çıkarır millet ne oluyor diye , her yerde protestolar çıkar çünkü insanlar köle olarak yaşamadığı için ve hakları hukukla koruma altında olduğu için insanlar rahat rahat tepki gösterirler umurlarında da olmaz.Boyle bir şey ömrümde görmedim her maç hakemle alan bir takım, ligi izlemiyorum ama mecbur bakıyorum ediyorum şimdi de şu pozisyonları twitterda görünce izleyememe rağmen sinir oluyorum ya.Boyle bir düzen böyle bir yapı böyle bir ülke ve futbolu olabilir mi ya.

GIVqlumXsAAXeXB

GIVqluhWYAAijtQ

lan haramzadeler. Biz mac esnasinda zaten faulun irfan tarafindan yapildigini belirttik. Bu serefsiz kopek var daki alper bilmem neyin oglu pozisyona bakti. Yetmedi birde penalti verdi. Ulan madem baktin pozisyona faulu irfanin yaptigini neden soylemedin kansiz?

lan haramzadeler. Biz mac esnasinda zaten faulun irfan tarafindan yapildigini belirttik. Bu serefsiz kopek var daki alper bilmem neyin oglu pozisyona bakti. Yetmedi birde penalti verdi. Ulan madem baktin pozisyona faulu irfanin yaptigini neden soylemedin kansiz?

Bu alper çetin şerefsizini de not ettim bugün.
Faul %100 içerde ve bakmana gerek yok demiştir kesin.

Pozisyon faul degil, illa zorlama bir faul cikacaksa Pendik lehine olmali. Çünkü topa Ndiaye vuruyor. Mudahale de ceza sahasi disinda ayrica. Buyuk skandal.

Üst Alt