SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan

yapısal olarak akpden zerre farkları yok ya

hayali düşman yaratma, kendi yaptığını başkası yapıyor gibi anlatma, sürekli bi mağduriyet

adam dün bütün medya gsnin elinde demiş ya
Iste biz anadoludaki tahsili dusuk insanlara kiziyoruz iktidarin yalanlarina inaniyor diye

bagdat caddesinde oturan guya tahsilli bunun icinde arkadaslarimda var avukat doktor filan bu safsatalara inanip o stada gidiyorsa artik kizmiyorum beyinlerimi yikaniyor anlamadim nasil bir kafa yapisi bu incelemek lazim

Iste biz anadoludaki tahsili dusuk insanlara kiziyoruz iktidarin yalanlarina inaniyor diye

bagdat caddesinde oturan guya tahsilli bunun icinde arkadaslarimda var avukat doktor filan bu safsatalara inanip o stada gidiyorsa artik kizmiyorum beyinlerimi yikaniyor anlamadim nasil bir kafa yapisi bu incelemek lazim
yaaa arkadaş benim işçim diyor ki "bu yapılan fb ile ilgili değil, holdinge operasyon yapılıyor" diyor.

İŞÇİ HOLDİNG SAVUNUYOR!

zuhahaha fıkra bu kadar.

Saracoğlunda kombinesi olan fenerli amigo emre malok'u atamışlar ha :d Ahlaksız yalı veledinin elinde oyuncak olmuş bir tff ve mhk var 1-2 haftaya erkan engin'i de vermeye başlarlar görürsünüz.

bizde bu beceriksiz yönetim olduğu için tff artık kör göze parmak sokar gibi göstere göstere kolluyorlar bunları.bizimkiler dünya barışı,çiçek,böcek kumbaya diye takılıyorlar.

Üst Alt