⚽ SL 23/24 H:31 | Galatasaray 1-0 Hatayspor | MS | 2 Nisan - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugünkü oyun kimseyi tatmin etmemiştir.
Bu takım hiç mi taktik çalışmıyor 15 gün tatil yapip gelmişler gibi.
Okan hocam hala formsuz .
Hem değişiklikler geç hemde yanlış.
Zaha iyiydi çıkardı orta sahayı ücleyebilirdi hele ikinci forveti alması büyük hata idi neyse

Maçı 90 dakika izlemedim o yüzden o konuda net yorum yapamam. Ben bildim bileli biz milli ara dönüşlerinde her zaman zorlanıyoruz yorumlardan anladığım yine öyle bir maç olmuş. Yorumlardan çıkardığım sonuca göre maça iyi başlamışız golü bulduktan sonra 2. golü bulacak net pozisyonlarda olmuş ama tabi ki bizim takım değerlendiremedi ve o pozisyonlar kaçtıkça takım da oyundan düştü Yine anladığım kadarıyla Zaha ve Ziyech'i ikilisini birlikte 11 başlatmak çok kötü plan. 11 olacaksa ikisinden biri olmalı ama Zaha ve Ziyech oyuna sonradan girdiklerinde yorulan rakibe karşı daha etkili oluyorlar. Bunlar tamamen yorumlara göre çıkardığım sonuçlar doğru mudur?

Kodumun şikecileri öylesine geldiler ki ortamı ister istemez yay gibi oldu herkes. Bu gerginlik onlara yarar. Sezon bitene kadar tam konsantrasyon gerek. Önemli olan 3 puandı aldık. Biz kazandıkça onlar gerilir. Süper kupa kimsenin dickinde değil en önemli maç önümüzdeki maç

Kötü oynadık. Hatay'ın teşvik primi aldığı çok net. Hakem de yine ince ince doğradı. Hatay gol atsın, biz gol atmayalım diye elinden geleni yaptı. Bu saatten sonra iyi oyun zerre umrumda değil, yeter ki 3 puan bizim olsun.

beni en çok korkutan şey hocanın gol lazımken ortasahayı bosaltıp çorbaya cevirmesi takımı.

Abi akıl alır gibi değil
Hayretler içinde izliyorum kaç maçtır

Skor bizde ama çift forvete dönüp, ortayı boşaltıp, 6-7 kişi deparla atak yapmaya çalışırken telaşlı hareketlerle kaptırıp kontra yiyoruz

Tam tersi kalabalıklaştır ortayı, geniş alana yayıl, paslaş da paslaş

Kaç maçta puan kaybetmek için elinden geleni yapıyor hoca

Kötü oynadık. Hatay'ın teşvik primi aldığı çok net. Hakem de yine ince ince doğradı. Hatay gol atsın, biz gol atmayalım diye elinden geleni yaptı. Bu saatten sonra iyi oyun zerre umrumda değil, yeter ki 3 puan bizim olsun.
Hakemlik ne var abi. Zaha nın topu kaptığı pozisyon dışında hatası yok konuşmaya değer.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okan bey böyle giderse bizi fena patlatacak. Yok şöyle rekor yok şöyle seri hepsi hikaye. Berbatız. Şu uyuz fb süper kupaya çıksa yürüyerek bizi yener bu halimizle. Bu ne biçim takımdır bu ne rezil oyundur ya? Son saniyeye kadar ettiğim küfürün hattı hesabı yok, saçma sapan ofsayt sayesinde iptal edilen gol olmasa şu gerzek takıma puan verecektik. Bide tutturdu şu Vinicius'u alıp 2 forvete dönmeye, bari öndeyken yapma şu anlamsız hamleyi. Her haliyle fail bir maç oynadık. Sinirim bir süre geçmez gibi, kalan 7 maç cidden düşündürüyor.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi hoca nasıl görmüyor veya görüyor ısrar ediyor? Bizim orta sahayı gören oldu mu ya Torreira stoperlerin içine giriyor nerdeyse, Mertens ileride açı kapatacak yalandan koşularda ve geriye tek kalan adam da topu alacak adama 20 mden koşmaya başlıyor adam sağa veya sola dönünce bomboş hareket alanları buluyorlar her yerde bu nasıl bir yerleşim ve isrardir?

Üst Alt