⚽ SL 23/24 H:9 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 21 Ekim - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
jk’yi oyuncularımızın tiye alıp fazla kasmaması normal, ciddiye alınacak seviyede değiller
o penaltı olmasa başka bir şekilde yine atardık bir şekilde o derece rahattım 1-1’den sonra

1-0 öne geçip kırmızıyı da aldirinca bizim takım maç bitti deyip konsantrasyonu kaybetti. Kırmızı kart görmeleri resmen dezavantaj oldu. Maçı koparamadik. Puan kaybetme noktasına geldik. Oyuncuları dinlendiremedik. Icardi sakatlandı. Ikiyi, üçü bulup öyle rolantileye alacaktık.

Kopenhag maçının skoru harici kopyası bir maç yaşadık, ilk 45 dakika ön alanda baskı neticesinde 5-6 gol atabilecekken bitiricilik ve son pas sorunumuz akabinde ikinci 45 dakikada 60-75. dakikalar arası sebepsiz yere hiç bir şey oynamayan, bu dakikalarda 75 dakika baskın oynadığımız futbolu 15 dakikada hiç edecek futbolumuz. Senaryo farklı olabilirdi, 90 dakikada belirli bir standardımız olmalı, 15 dakikalık düşüş büyük soru işareti.

bu sene stressiz maç izleyemedik. 3-0 lik samsun maçı bile zora girdi. CL bariz olarak bizi etkiliyor.

gene de dün 10 kişi kaldıktan sonra eli ayağı birbirine girip ilk yarı sonuna kadar şok geçiren bir bjk ye 3 atıp 2. yarı başlamadan maçı bitirmeliydik.

vasatta oynasak bjk galibiyeti harika oldu. insan moral depoluyor.

Maç için genel yorumum İcardi ayağına taş değmesin, Galatasaray'in tüm hammaddesi sensin.

Takım acayip bir durum var, atağı bitirmek için genelde en kötü olanı tercih ediyoruz , pas verilecek yerde süt atıyoruz, şut atılacak yerde garip yere pas atıyoruz, çalım atılacak yerde, pas atıyoruz vs.. bu anlarda bu takıma kafasına icardi müsait ise icardiiye atın mi denilecek ,yada çalım ,pas , şut için en uygun anları uzun uzuna mental anlamda anlatılacak ama bir şey yapılmalı 30 şut, 9 kaleye bulan şuttan 1 gol( 1 penaltı) az.

1446f9c9bd8d1d2cb44e53ef08520ada4624af54.gifv

83cd22e81158a754a62e5bb5892b3ab4a69d5c04.gifv

Seyirci Tete çıkarken homurdandı mı yoksa ekrandan bana mı öyle geldi?
Bizim seyirci çok yanlış yapıyor bence, illa böyle artistik, havalı bir şeyler yapan oyuncu istiyorlar
Halbuki Tete bence çok iyi oynadı, takım oyunu oynuyor ve 2-3 asisti de güme gitti
Birbirlerine ısındıkça daha etkili olacak
Benzer şekilde bence Kaan da çok iyi oynadı
Umarım ekrandan ben yanlış anlamışımdır

Bizim seyirci çok yanlış yapıyor bence, illa böyle artistik, havalı bir şeyler yapan oyuncu istiyorlar
Halbuki Tete bence çok iyi oynadı, takım oyunu oynuyor ve 2-3 asisti de güme gitti
Bjk tribünü tezahürata başladı onları islikladilar gibime geldi

Yok ya bjk tribünü üçlü çekti o ara. Bizimkiler de onları bastırmak için yuhaladılar Tetenin çıkışına denk geldi

Muslera'da hic konusulmamis. Ben bu mac hic begenmedim. Yedigimiz golde onunda hatasi var, rakip zaten cizgiye inmis ustune savunmamiz da kapatmis durdugu yer cok yanlis.. Diger hatasi itiraz durumlari gereksiz gerdi ortami sonraki buyuk hatasi da Rosier'in kayarak denedigi vurus orada da zamanlama hatasi yapiyor olaya gec uyaniyor. Bunun bir benzeride ilk yari vardi. Anlamiyorum, bu seviyede ve tecrubede yaptigi bu hatalar cok anormal geliyor bana.
Hata mata yok cunku

Muslera hata yapmayinca kendiniz uyduruyosunuz biseyler

Üst Alt