ŞL 23/24 Son 16 M:1 | Kopenhag 1-3 Manchester City | MS | 13 Şubat | TV 8,5 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acaba city e karsi nasil oynardik beyler ? Okan hocanin yer yuzunde hicbir takima karsi yenilmemek uzerine cikacagina inanmiyorum. Mutlaka bi plan yapar kazanmayi hayal ederdik ama bu adamlar yolun sonu. Harbi napardik merak ediyorum. Bassan basamazsin beklesen bekleyemezsin

Acaba city e karsi nasil oynardik beyler ? Okan hocanin yer yuzunde hicbir takima karsi yenilmemek uzerine cikacagina inanmiyorum. Mutlaka bi plan yapar kazanmayi hayal ederdik ama bu adamlar yolun sonu. Harbi napardik merak ediyorum. Bassan basamazsin beklesen bekleyemezsin

Kafa kafaya oynardık. Biz 3, onlar 4 pozisyona girerdi ve ilk yarı sonucu 0:3 olurdu.

Ne yapabilirdik ki rdas oturup izlerdik yani futbolun da bir nirvanasi vardır 10 yiyecek halimiz yok

Üst Alt