ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu | 27 Temmuz

O Steaua'ya elenen takım o turdan baska CL'de ne zaman hangi takıma elenmis acaba hic dusundun mu? Ki Steaua aynen 89'da oldugu gibi yine hakemlerle eledi bizi. Lincoln'un iceride verilmeyen penaltisi, deplasmanda yedigimiz ofsay golu. Simdi saydırma bana.

yahu say evet verilmedi penaltımız sabaha kadar say istersen ama bu takım ş.ligine birilerinin etkisiyle değil kendi rezil performansı nedeniyle gidemedi.Ligi 3. 5. 8.bitire bitire bi hal olduk kim etki edecek ş.ligine gitmemize :) neyse Kalitesiz oyuncular yavaş yavaş takımdan gidiyor ve kadro temizleniyor.inşallah seneye ş.liginde biz yer alırız ne diyeyim.

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

kötü oynayan benficaya karşı gol atamayıp 2 gol yedilerse

trabzonun yolu uzun daha

Ayriyetten en iyi savunma ataktır, topu ayağında tutmaktır.

Bugün hiçbir takım gösteremezsiniz bana, 90 dakika kapanıp gol yemeyen.

He, illa kontra oynayacağım diyorsan ileride ya Hulk'un olacak ya Emenike'n. Burak'la kontra oynayamazsın.

Maçın özetini izledim, Trabzonspor çok gol kaçırmış. Çok zor olan işleri mucizeye kaldı. Umarım bu mucizeyi gerçekleştirirler..

Millet trabzonu desteklemeye Atatürk olimpiyat stadına gidelim

Emenike mi muazzam.

2.lig topçusunu 9'a kaktırdı elin oğlu.Şemsiye açılmaz artık.

Yorumları okudum.Anlamadıgım nokta şu.Şike girişiminde bulunan ve bu yüzden başkanı hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunanan bir kulüp nasıl oluyor da bu maça çıkabiliyor?Şimdi fenerasyon bunları sizde şike girişiminde bulundunuz deyip küme düşürürse ne olacak?

Yorumları okudum.Anlamadıgım nokta şu.Şike girişiminde bulunan ve bu yüzden başkanı hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunanan bir kulüp nasıl oluyor da bu maça çıkabiliyor?Şimdi fenerasyon bunları sizde şike girişiminde bulundunuz deyip küme düşürürse ne olacak?

Kaldı geriye cevapsız sorular panpa.

Şike girişiminde bulunan başkanı olsaydı şu an içerde olurdu ;)

Adli takip kararı üst sınırı 3 yıl olan cezalar için verilebiliyor. Şike suçunun üst sınırı 12 yıl. Ayrıca kulüp yöneticilerinde bu ceza 1/2 oranında arttırılıyor. Yani Sadri Şener'in adli takibi şikeyle ilgili değil. Başbakanla ilgili birkaç telefon görüşmesinden dolayı adli takip kararı alınmış olabilir. Eğer gerçekten bir şike girişimi olsaydı şu an içerde en azından bir yöneticisi olurdu.

Üst Alt