ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: ŞL 3.Ö.E.T. 1.Maç | Benfica 2-0 Trabzonspor | 27 Temmuz | Maç Sonucu

bu angut fenerlıler burunlarına kadr boka battılar hala daha ts elensnde şl den 10 mılyn fazla alalm derdndeler :D

Ülke için Trbazon elenirse üzülmeyin,. Avrupa liginde ülkeye daha çok puan kazandırabilir. ŞL liginde bir dahaki turuda geçemez

ac619b3a.jpg

27.07.2011 23:53 Çarşamba #580

Ümit_Güngör

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Karşılaşması 1.Maç: Benfica - Trabzonspor

ya elin portekizlisi işte böyle carpar adamı.hadi şimdi o şerefli liginizde iyi yatışlar..bu senede bol bol yatarsınız beraber sonra namuslu şerefli takım ayağı yaparsınız yine.sonra gelirsiniz böyle avrupaya hop yine kucak yaparlar size.beter olun beter!

İmza : 3 defa CL şampiyonu olmuş takımın taraftarı.

Henrique ve Zokora gerçekten çok iyi oyuncular. Trabzon biraz akıllı olsa ve şenol hoca Burak dingilinde ısrar etmese çok rahat yenerlerdi Benfica'yı. Samimiyetle söylüyorum bizim takım şu Benfica'ya içerde dışarda 5 atardı.
bizim takim gol pozisyonuna zor giriyor sen icerde disarda 5 atariz diyorsun

Henrique'yi çok beğendim, adam çakma Hulk. Güçlü ve teknik bir futbolcu, iş yapar gibime geliyor. Sol bekte oynayan elemanda iyiydi ayrıca.

28.07.2011 00:02 Perşembe #604

sarının yanına lacivert

Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Karşılaşması 1.Maç: Benfica - Trabzonspor

yaa gördünüz mü herkes karabük mü herkes gençlerbirliği mi sizin için oynayacak....

adamın anasını severler haberiniz olmaz...beter olun karaktersiz itler

Allah sizi inandırsın ezeli rakibimiz diye söylemiyorum ama ; gerizekalı bunlar.

Birincisi Benfica ahım şahım bir futbol oynamadı. Trabzon çok yaslanınca onlar da gelip atıp gittiler.

İkincisi Trabzon 65'e kadar iyi direndi ama Alanzinho çıkıp Aykut girince orta sahada bittiler resmen. Colman - Zokora'nın vasat olduğu orta sahada bizim oyuncularımız Melo - Selçuk.

Üçüncüsü Trabzon kontrayla üç tane pozisyon buldu. Bir tanesi karşı karşıyaydı, bir tanesinde Adrian hızlı pas attı. Bu tip kontraları biz daha iyi değerlendirirdik.

5 olmazdı ama 3 atardık bence, skor ile oyun doğru orantılı değil maçta.

Trabzon en kötü berabere kalabileceği maçı kötü bir skorla kaybetti açıkcası üzüldüm ama belki EL de daha iyi işler yaparlar.

Bizi kıyaslamasanız olmaz yani. Benfica'da o derece ciddiye alırdı bizi. Güzel mücadele etti TS ama maç başında söyledim geriye yaslanıp kapanırlarsa bu maç gider diye nitekim oldu. Defans hücumda başlar, Umut'u çok arayacaklar.

Birincisi Benfica ahım şahım bir futbol oynamadı. Trabzon çok yaslanınca onlar da gelip atıp gittiler.

İkincisi Trabzon 65'e kadar iyi direndi ama Alanzinho çıkıp Aykut girince orta sahada bittiler resmen. Colman - Zokora'nın vasat olduğu orta sahada bizim oyuncularımız Melo - Selçuk.

Üçüncüsü Trabzon kontrayla üç tane pozisyon buldu. Bir tanesi karşı karşıyaydı, bir tanesinde Adrian hızlı pas attı. Bu tip kontraları biz daha iyi değerlendirirdik.

5 olmazdı ama 3 atardık bence, skor ile oyun doğru orantılı değil maçta.
bizim takim daha oturmadi ,Melo antrenmanlara yeni cikti siz 11'e yazmissiniz hemen .Her seye ragmen yenebilirsin de ama o gordugum yorumda ''iceride ,disarida 5 atariz '' sozu gercekci degildi .Su an Arda ve forvetler de temposuz ben bizim takimin su an yeterli oldugunu dusunmuyorum bu benim kanaatim.

Üst Alt