ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

Oha şimdi seyrettim fenerin golden önce bir tek topalın vuruşu var 40 metreden . Başka pozisyonu yok ? :s Adamlar resmen billur geçmişler.

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

Varela,Kaue,N'doye fener zenci sever :ayatollah:

Oha şimdi seyrettim fenerin golden önce bir tek topalın vuruşu var 40 metreden . Başka pozisyonu yok ? :s Adamlar resmen billur geçmişler.

Fazla birşey yapamadılar bugün de. Geçen sezon da böyle gidiyordu son dakikalarda atıp puanları alıyorlardı. Yatış falan vardı. Bu sene de aynısı olabilir ama bu sene de yetmez o. Kadıköy balı işte golü atıyorlar bir türlü.

Maçın tamamını seyrettim fenerbahçe takım kalitesi olarak geçen seneye göre düşmüş fenerbahçenin yediği golde Egemen'in hatası var.

Emre Belözoğlunun yeri zor dolar gibime geliyor çok daha defansif bir görünümü var fenerbahçenin.

golde bence mehmet topalın hatası gerideki oyuncuya öyle pas mı atılır

376824_10151138155357891_1714163666_n.jpg

esege koyde fenere kadikoyde binilir.. :D

fenerbahçenin bence acil bir orta saha, forvet ve stopere ihtiyacı var..

Ha tabi bir de şikeye ihtiyacı her zamanki gibi başkanları tekrar hapse girmeden :D

Mehmet Topal'ın harika pasına Egemen ince bir dokunuşla asist yaptı ve gol..

Balına yandıgımın veletleriiii :mad: :D Fenere yasluvimişler :D

Mehmet Topal'ın harika pasına Egemen ince bir dokunuşla asist yaptı ve gol..

Topal hünerlerini göstermeye başladı. Daha ne yanpaslar geri paslar görecekler. Gerci arada bi uzaktan gol atabilir topal ama beleşoğlunun yaptıklarını zerre kadar yapamaz.

Ankara'da bir barda izledim maçı arkadaşlarımla.

Maç öncesi tüm şikebahçeliler Aziz Yıldıvım ve Aykut'u kamera gösterdiğinde alkışladılar.

Bu da size kapak olsun şikeciler.

Fener'in maçını ara ara izledim gördüğüm kadarıyla Topal, Emre'nin yerini dolduramaz, Hasan Ali, Ziegler'i aratır.Fener yine Alex'in ayağına bakıyor yani.

Galatasaray'lılar olarak Romanya'da ki maça aşağıdaki pankartla -çıkmamız şart oldu bence:

We trust you, Vaslau;

Please kick out these match fixers from Champions League and keep Champions League clean.

Sana Güveniyoruz Vaslau;

Lütfen bu şikecileri Şampiyonlar liginden defet ve Şampiyonlar ligini temiz tut.

Üst Alt