ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

Bu fenerden olmaz bu sene tek başımıza götürürüz ligi :asd: Bu aykutundan teknik direktörlük belgesi var ya ne diyim artık. Kişiliği kötü olsada emrenin yerine aldıkları topal başladı icatlara :D yalnız aykut sowla harbi sıkıntılı heralde adamı yedek bıraktı 79'da aldı resmen

Cevap: ŞL 3. Ön Eleme 1. Maç | Fenerbahçe 1-1 Vaslui | M.S | Smart Spor | 1 Ağustos

Rakip takımı destekliyor diye eleştiren Fenerbahçe taraftarı bilsin ki ;

Ben 10 yaşımdan beri Vaslui yi takip ederim (!).. :)

Aykut KOCAMAN bizim için çok büyük bir şans. İnşallah bu turda elenmezler bir dahaki turdada güçlü bir takıma elenirlerde o bahane ile takımın başında kalır.

:D Gerçekten seviyorum bu adamı....

gercekten öyle, aykut kocaman umarim ayrilmaz eger elenirse, sampiyonlar ligine giremezse fener.

ALINTI:Hala Diarra‚ Krasic diyenler var. Bu takımın başka sorunları var. Vaslui´de Krasic‚ Diarra mı vardı? Ama adamlar kapasitesini zorlayarak oynadı. Teknik direktörleri (ligdeki ve geçen senelerde Avrupa´da oynadığımız takımların teknik direktörleri gibi) çözmüş bizi. Zaten zor bir şey değil. Kendi sahana kapan‚ alan daralt‚ Alex´e yakın baskı yap‚ ilerde hızlı adam bırak‚ galibiyet şansın %70 falan. Her maç aynı senaryoyu izlemek acı veriyor. Bu kadar çare üretmekten yoksun bir takım olamaz. Alex ya da Stoch şapkadan tavşan çıkarırsa gol atarsın belki. Offf dertlendim yine..

Topal transferini yaptıklarında saçmaladıkları belliydi. Emre karaktersiz ama iyi topçudur, çok arayacaklar.

Topal'ın karakterine filan hala laf etmem ama zamanında 5 e iyi okuttuk derdim hakkaten öyle.

Fener bu defans ve ortasaha göbekleriyle çok sıkıntı yaşar. Felaketler bu bölgelerde, yobo+ bir ön libero alırlar herhalde.

Bir de konudan bağımsız, Allah'ın yarattığı kul filan ama bu Köyt ne çirkin adam birader.

gg-egemen-bekir-hasan

-----baroni--topal--

yemede yanında yat

gg-egemen-bekir-hasan

-----baroni--topal--

yemede yanında yat

Bizim polat dönemi geldi aklıma. Defans ve önünü milli oyuncular!! diyerek işe yaramazlara bırakıp, hücuma yabancılardan karma yapmıştık. Bütünlük sıfırdı :D

Bizde yine de arka taraf çok gol yese de ön taraf atardı, bunlarda o yaratıcılık da yok şu an.

post-9-1072735243.jpg

Maçın özetini izledim de şikeciler golden dolayı egemene sallıyor ama gol bariz topal hatası resmen kendi ceza sahasına orta yapmış topal.

Son dakika golünüde yemese iyiydi ama inşallah Romanyada bitirecek işi Vaslui.

Fener Topal'a 7 mi vermişti? Biz Melo'yu alırsak sanırım aynı parayı vereceğiz. İlginç... :)

Kazanma ihtimalimiz yüksek ama ne gelirse bu rahatlıktan gelir başa.

7 yaşımdan beri Vaslui'yi takip ediyorum.

Bu Vaslui yüzünden Romen ligini takip etmeye başlayacağım :)

şaka gibi az daha yaslıyorlardı fene-ve son dakika yırttı :asd:

Topalın ceza alanına ortaları gerçekten tehlikeli.Bu sene dikkatli izlemek lazım :asd:

Üst Alt