ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

''Barcelona, tiyatrolarıyla ünlü bir şehir ve Messi de büyük bir aktör''

Geçen yıllar, Mourinho'nun söyledikleri ne kadar doğruymuş meğer.

[video=youtube;RINJobmWeFc]https://www.youtube.com/watch?v=RINJobmWeFc&feature=player_embedded#at=10[/video]

Maçın istatistiklerine baktım da; Madrid 21 Barça 25 faul yapmış, ilginç. Ayrıca futbol erkek oyunudur, Busqest'in ve Pedro'nun karı gibi kendilerini yere atıp, zırlamalarını izlemektense; Pepe'nin tekmesini izlemeyi tercih ederim.

Tekme izlemeyi cok seviyorsan UFC-K1 tarzi seyleri izle. Gecen maclarda'da Madrid daha fazla faul yapmisti bunlari'da yaz cok objektifsen. Ronaldo gibi oyuncularin erkekligini tartisirim ben

Mou reis nou campta çıkmamak için zehir zemberek açıklamalar yapmış :lol:

Komik olan zaten Pepe'nin Alves'e dokunmamasi ve Alves'in bacagina 3 kursun yemis gibi yere yatmasiydi maçta.

slow-mo:

[video=youtube;1-OMZyuFEOw]https://www.youtube.com/watch?v=1-OMZyuFEOw[/video]

Komik olan

1- Bu pozisyonu slow motion izlemen. Anlayan anladi.

2- Sadece rakibe dokunarak kart kazanilacagini dusunmen. Pepe'nin giris sekli kirmizi neden bahsediyorsun. Gidin Allah askina, mactan once baska konusuyorlar mactan sonra baska. Yeri geldiginde tarafsiz oluyorlar. Yeri geldiginde Manu taraftari, yeri geldiginde Chelsea taraftari.

Aynen haklisin, pozisyon %100 temiz. Ayagi kirilmadigi icin kirmizi yanlisti orda.

Direk kırmızı kart bu temas olsun olmasın. Kızma hemen ironini anladım :)

Tekme izlemeyi cok seviyorsan UFC-K1 tarzi seyleri izle. Gecen maclarda'da Madrid daha fazla faul yapmisti bunlari'da yaz cok objektifsen. Ronaldo gibi oyuncularin erkekligini tartisirim ben

Sen çok agresifsin bugun, hayırdır gülüm?

Real yenince 1 gün sonra konu güncelligini kaybetmisti. Barcelona yenince, hala sevinen garipler var. Ne kadar basariya ac oldugunuz anlasiliyor.

:p

Real yenince 1 gün sonra konu güncelligini kaybetmisti. Barcelona yenince, hala sevinen garipler var. Ne kadar basariya ac oldugunuz anlasiliyor.

:p

Sorun o degil, sorun Madridlilerin kaybetmemeye hazmedememeleri. Bikmadi kivirmaya devam ediyor bazilarin onun icin. Bende sonuna kadar burdayim.

Komik olan

1- Bu pozisyonu slow motion izlemen. Anlayan anladi.

2- Sadece rakibe dokunarak kart kazanilacagini dusunmen. Pepe'nin giris sekli kirmizi neden bahsediyorsun. Gidin Allah askina, mactan once baska konusuyorlar mactan sonra baska. Yeri geldiginde tarafsiz oluyorlar. Yeri geldiginde Manu taraftari, yeri geldiginde Chelsea taraftari.

Pepe top'a mudahele ediyor. 'ama giris sekli yhaaaaa' diye kendini avutmana gerek yok.

Ve yeri geldiginde kim ManU Chelsea taraftari oluyor? Ben 6-8 senedir Chelsea'yi tutarim Galatasaray'la birlikte. Londra ve Belçika'da buyudum ve çevrem Chelsealilerle doluydu, çakma degiliz. Kisisel saldirmanada gerek yok yani.

Madrid'liler ağlamasın barca çıktı 2 tane çaktı ve gitti nokta :)

Pepe top'a mudahele ediyor. 'ama giris sekli yhaaaaa' diye kendini avutmana gerek yok.

Ve yeri geldiginde kim ManU Chelsea taraftari oluyor? Ben 6-8 senedir Chelsea'yi tutarim Galatasaray'la birlikte. Londra ve Belçika'da buyudum ve çevrem Chelsealilerle doluydu, çakma degiliz. Kisisel saldirmanada gerek yok yani.

belcika mi,belcika nin neresinden?

Üst Alt