ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Y.F. İlk Maç | Real Madrid 0-2 Barcelona | 27 Nisan | Maç Sonucu

Pepe top'a mudahele ediyor. 'ama giris sekli yhaaaaa' diye kendini avutmana gerek yok.

Ve yeri geldiginde kim ManU Chelsea taraftari oluyor? Ben 6-8 senedir Chelsea'yi tutarim Galatasaray'la birlikte. Londra ve Belçika'da buyudum ve çevrem Chelsealilerle doluydu, çakma degiliz. Kisisel saldirmanada gerek yok yani.

Ya Galatasaray taraftari olursun adam gibi yada hepsinden cakma olursun. Ben Galatasaray taraftariyim ve Barcelona sempatizaniyim. Senin gibi Chelsea kaybedince uzulmem. Hala Pepe'den bahsediyorsun, Pepe'nin futbol oynamasi hata + kirmizi kart .

Cakma oldugunuz buradan belli. Ya Galatasaray taraftari olursun adam gibi yada hepsinden cakma olursun seninde ne oldugun belli degil. Kizmisin oglanmisin o bile belli degil. Ben Galatasaray taraftariyim ve Barcelona sempatizaniyim. Senin gibi Chelsea kaybedince uzulmem. Hala Pepe'den bahsediyorsun, Pepe'nin futbol oynamasi hata + kirmizi kart . Boyle futbolculari savunanlarin gercek hayatta cirkef olmadigi ne malum?

Kizmiyim oglanmiyim o bile belli degilmis

Son yillar dedim mi?

Yillardir her seferinde eziyoruz diyorsun. Ben dunki mac hakkinda konusuyordum bastan beri, kaybedince malum eskileri karistircaksin, tabi bende olsam aynisini yapardim. Kendini zeki gostereceksin, karsindaki mal nasil olsa. Artik soylecek, baska cevap verecek birsey bulamadin, bunlara mi basladin.

[video=youtube;G2oRXFRl6QE]https://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl6QE[/video]

İbretlik.

Taban göstermeye kırmızı kartı bizim köyde veriyorlar. Alves puştu o kadar sızlanmasa karı gibi hakem kırmızıyı bırak sarıyı bile düşünerek verirdi, geçiniz.

Diğer maçta görmediklerine saysın Pepe efendi.

Üst Alt