Sneijder: ''Galatasaray, finallerin takımıdır, bütün finaller de bizimdir!'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder: ''Galatasaray, finallerin takımıdır, bütün finaller de bizimdir!''

be00a89d74a5455e828a474ceb3ffbe8.jpeg

Galatasaraylı futbolcular, Beşiktaş zaferi sonrası sevinçlerini ve duygularını GSTV muhabiri Deniz Gülen'le paylaştı. İşte futbolcularımızın açıklamaları:

WESLEY SNEİJDER
"Çok zor bir maçtı. Ancak Galatasaary olarak son saniyeye kadar mücadele ediyoruz. Galatasaray, finallerin takımıdır, bütün finaller de bizimdir! Penaltılardan önce Muslera'ya 3 tane penaltı kurtaracağını söylemiştim. Kendisine de sorabilirsiniz!"

FERNANDO MUSLERA
"Çok mutluyum; yeni bir sezona bu şekilde başlamak çok önemliydi. Burada bulunma amacım takıma yardım etmek. Yardım etmek de kurtarışlarla oluyor. Eşime, aileme ve köpeğime bu kupa armağan olsun..."

YASİN ÖZTEKİN
"5. kupamız. Allah'a şükür kupaları almaya devam edeceğiz. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Kupalara alışkınız. Tüm taraftarla armağan ediyoruz."

SİNAN GÜMÜŞ
"Genç yaşımda 5. kupam. Tabii ki mutluyum. İnşallah kupaların sayısı daha da artacak. Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum."

AURELİEN CHEDJOU
"100. maçımı oynadım ve çok mutluyum. Buraya gelirken hedefim kupalar kazanmaktı. Ve seneler geçti; her sene mutlaka kazandım. Bu sene de kupayla başladım. Kendi kaleme attığım gol için taraftarlardan özür diliyorum. Artık bu da nazar boncuğu olsun."

Galatasaray.org

Doğru hatta kaleye sen geç, orta sahada Löker oynasın, forvete de Aydın'ı koyarsınız "Çomar Team" :p
Yanlız hakikaten kalede oynadım ben Almanya da. Baya iyidim .. ondan sonra bıraktım.
Almanya da iyi kaleciler çıkıyor, özel kaleci antrenmanı var...

Bırakmassaydım, en kötü Kasımpaşa da üçüncü kaleci olurdum :D

Beyefendi çok üzüldü kendi kalesine gol attıktan sonra, çok talihsiz bir andı. Nice 100 maçlara aslan parçası, moralini bozma.

Üst Alt