Sneijder'den Sözleşme Talebi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Sözleşme Talebi

Çok büyük sinsi bu herif.Kaç aylık olayı tam tepkinin zirve olacağı zaman anlatıyor şark kurnazı hıyar.

Sneijderin Yabancı TD talebi çok nokta tespit olmuş.

Hamzaoğlu bırakırsa yerine yabancı bir hoca gelmeli, sebebi sorulduğunda Yerli oyuncuların TD'yi çok rahat kafa kola aldığını söylemiş.

Sneijder de Galatasaray a veda etmeli.Ne yaptığı belli değil.Bal yapmayan arıya döndü.
Yuh valla yuh.
Şu kadroda kim ne yapabilir adam aynı anda hem dmc hem orta saha hem 10 numara görevinde oynuyor. Muslera dan top alıp çıkıyor resmen. Forvet yok kanat yok adam ne yapsın? Ayrıca bana sneijder i gönderince yerine alabileceğimiz bir oyuncu goster

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

iki azman ısıran basan orta sahanın önüne koy bakalım napıyo şino adam geri gelip top kapmaya çalışıyor yazık halini görünce ben acıyorum bu adam 10 numara kaleye yakın olmalı

Aynen! Hagi'nin arkasında Selçuk ve Donk olsaydı o da başarılı olamazdı ama o zaten bunları döverdi ;)
Hagi'nin Sneijder'den çok üstün bir yonü var o da rahatlıkla adam eksiltebilmesi. Hagi başka bir seviye oyuncu takım rezalet bile olsa performansı çok etkilenmezdi. Sneijder'in oyun tarzı biraz daha fazla takıma bağlı.

tapatalk

Üst Alt