Sneijder'den Veda Açıklamaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Veda Açıklamaları

Sana gule gule demek cok zoruma gidiyor.

Seni hep cok sevecegiz Wesley. Kalbimiz seninle olacak.

Yolun acik olsun.

Tudor 1 hafta sonra yolcu Wesley sen onu ve dursunu bize birak.

Belhandaya gelince. Onu burada ovenler 1 ay sonra kufrredecek. Bu herife 10 milyon bonservis verdigimize inanamayacak!!!

26 yasindaki belhanda ismindeki topcu 10 milyon, 28 yasindaki Wesley Sneijder 7.5 milyon!! :(

Capini seveyim suya g.tuyle* dalan dursun!!

* Referans:Aysal'dan Özbek'e Olay Sneijder Göndermesi!

Son düzenleme:
Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Şerefsizler yediler güzelim adamı, kuyusunu kazdılar yönetim medya ve aptal taraftarımız el ele.

sent via GSC

Takımda karakterli ve lider oyuncu kalmadı resmen. (Kalecimiz hariç)

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

dün acayip pis agladin utanmadan'da diyorum. Uyuyamadim bütün gece. Resmen canimizdan can aliyorlar.

Umarim Bir gün dönersin (ne funksyon olarak olsun). Gönül isterdi ki bu forma altinda Kariyerini noktalaman. Belki'de gec kalinmis degil. Insallah 1 senelik kontrat imzalarsin baska takimda..

Biz çocukken Altay Sarıyer Zeytinburnu Kocaeli gibi şu an ismini duymadığımız takımlar vardı. Ne oldu nasıl yok olup gittiler diye düşünürüm bazen. 20 sene sonra da maalesef Galatasaray bu hale gelecek ondan korkuyorum.

Herşey için teşekkürler.Ne kadar kaliteli insan olduğunu da giderken ki sözlerinden tekrar belli etmiş.Şu adamın zerresi etmeyecek kişiler de hala kulübü batırmaya devam ediyorlar.

7e67e7f1619e7d4a1d8486af4a5ba681.jpg

Hersey icin Tesekkurler

Adamı neredeyse kötü göstermeyi başarıyordu medya ve yönetim, ama adam giderayak adamlık dersi vererek ve okadar para kazandığı yere saygı duyarak gidiyor, darısı oynarken takımı sömürüp, ayrılırken de takımdan tazminat isteyen sözde adamlara.

senin gibi adamın yanına bencil bruma işeyaramaz eren yasin garry leri reva gördüler.
bu külüp seni haketmiyordu zaten.

güle güle adam gibi adam...

Tudor'dan ne adam olur ne hoca. Kararını taraftara açıkça söylemekten kaçınan bi dansöz olur anca. Şu andan itibaren kendisine güvenim 0.

Perşembe günkü maç sonucunda saha söyleşisinde Sneijder adını duyunca kaçacak kadar çapsız bir adam. Maç başlayıp Galatasaray'ı o halde görünce hayal kırıklığına uğradım; maç sonundaki o tavrından sonra tamamen benim için bitti.

Tudor'dan Teknik Direktör Olmaz.

Ne yalan söyleyim Tudor'un gelmesini Selçuk Inan'i kesme cesaretini gösterir diye çok istiyordum fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Umarım onu da yedek düşünüyordur.
Taraftar kelle istiyor ve yönetim farkında. Kendilerini kurtarmak için riekerinki 1 günde yollayanlar rövanş maçından sonra 1 gün bile düşünmez.

Üst Alt