Sneijder'den Veda Açıklamaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Veda Açıklamaları

Nerdesiniz lan gecende Gazete haberlerini resmi bilgi kabul edip adamin herseyine laf edenler. Bakin bakalim okuyun Kampa ne icin katilmamis, kimin tercihi yüzünden.

Neden bir taneniz buraya yazi yazamiyor Sinan Bilgin, Fatih Uluisik, Mehmet Picak, Baris denen millete akil veren ama aslinda kendi millete demedigini birakmayan vatandas, hani nerdesiniz.

Son düzenleme:
Meşhur ''Çilek'' tabiri üzerinden gidersek; Sneijder' in çilekliği tartışma götürmez, ancak bizde üzerine kondurulduğu şey hiçbir zaman pasta olmadı maalesef, kötü undan yapılmış lezzetsiz bir ekmekti en fazla. Bunu her zaman söyleyegeldim...

Sneijder' in oyun anlayışındaki futbolcuları almakla iş bitmiyor, etrafını donatmadıktan sonra beklenen verim alınamaz. Bu noktada 'winner' karakteriyle şartlara göre beklenmeyecek derecede katkı sağladı yine de...

Aslında o kadar zor bir şey değildi, Melo ve Selçuk' un yerini doldurup Sneijder' den maximum verimi almak. Ancak Terim dahil TD ler ve iş bilmez yöneticilerin yaptıkları hemen her hamle başarısız oldu. Orta saha, bek, stoper mevkileri için tonla para harcandı, harcanmaya devam ediliyor, ürün ortada...

Tudor' la ters düşmeyip kalmış olsa bile, takımın mevcut haliyle iyi performans gösterememesini muhtemel görüyordum. Yetersiz adamlarla birlikte oynamaktan artık yılgınlığa düştüğünü gözlemlemekteydim...

Çok güzel ve kendisine yakışan bir açıklama yapmış. Daima iyi anılarla hatırlayacağım kendisini, yolu açık olsun. Futbolcu olarak değil artık ama TD veya SD olarak rüştünü ispatladıktan sonra yollarımızın yeniden kesişmesini çok isterim...

bunun bir bedeli olacak tabiiki tudor önümüzdeki ilk maçta alacağı kötü sonuç ile sneijdere yaşattığı durumun çok daha ağırı ile karşı karşıya kalacak umarım bunun farkındadır.

Wesley Sneijder son 20 yilda gördügümüz en karakterli futbolculardan birisi.

Bu adama neler dendi neler, birazcik yüzünüz varsa utanirsiniz adama paragöz diyen mi dersin yata yata yine de parasini alir diyen mi dersin. Göt etti ulan hepinizi göt etti.

Helal olsun reis, bir gram hakkim varsa üzerinde sonuna kadar helal olsun.

Giresun ve Hırvat çingenesinin tavırlarına bak, bir de Hollanda beyinin tavırlarına.

Tarih seni unutmayacak Wesley, sen efsanesin Galatasaray için.

Ancak tarih 1 kişiyi daha unutmayacak, o da hainliklerle bir anı bıraktı Galatasaray için.

son açıklamalarını izledim de ne büyük oyuncu kaybettik be. sırf bu çapsız dursun yüzünden. böyle bir veda hiç yakışmadı.

Üst Alt