Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı?

kardeşim sıkıntı sneijderin gitmesi değil şu kalın kafanız bir anlamadı gitti şunu sneijderi gönderdiğin gerekçeye uygun davranacaksın sneijder eğer senin temponu kesiyor ise selçuk içinde aynı uygulamayı insanlar görmek istiyor yok ikisinide gönderemiyoruz en azından biri kalsın gibi bir yaklaşım içinde ise bu yönetim o zaman tercih edilmesi gereken oyuncu yine sneijderdir.Bütün istatistikler bunu gösteriyor yok herşey istatistik değildir diyorsak sneijderin oyun içerisinde daha verimli olduğunu yine görüyoruz.evet istediğimiz seviyede değil performansı düşük fakat elinde bundan daha kötüsü varken oyuncu gönderme tercihini sneijderden yana kullanıyorsan o zaman mantıklı bir karar vermediğin ortada demektir.

Bu işin birde tudor boyutu var baktığında sneijderden daha deneyimsiz ve kariyeri zayıf bir adam kıyaslanmaz bile hatta.Ama oyuncuyu idare edemeyip galatasarayın yatırımı olan sneijderi sen kafana göre benim oyun planıma uymuyor diye göndermezsin sen kimsin ulan diye sorarlar adama.

evet sneıjdersporlular gözlerini öyle karartmış ki kulüp batsın yeter ki sneıjder gitmesin moduna girdiler. yazık

Sneijdersporluyum.

Forumda ilginç bir şekilde Galatasaray'a faydası olduğu için istenen şeyleri değersizleştirmek için yaftalama yapılıyor. Zamanında Hagi'yi sevmek neyse şuan için de Sneijder'i sevmek benzer şeyler. İyi bir kadromuz ve hocamız olsa daha da önemlisi iyi bir yönetim olsa Sneijder, Hagivari bir sonla buradan ayrılsa ki buna istidadı olduğu hepimizce malumdur fena mı olurdu?

Sneijdersporluyum.

Forumda ilginç bir şekilde Galatasaray'a faydası olduğu için istenen şeyleri değersizleştirmek için yaftalama yapılıyor. Zamanında Hagi'yi sevmek neyse şuan için de Sneijder'i sevmek benzer şeyler. İyi bir kadromuz ve hocamız olsa daha da önemlisi iyi bir yönetim olsa Sneijder, Hagivari bir sonla buradan ayrılsa ki buna istidadı olduğu hepimizce malumdur fena mı olurdu?

su forumda son iki günde okudugum en rasyonel yorum olmus, cidden anlamak mümkün degil insanlari, iki üc transfere herkes yapilan iyilikleri, güzel seyleri, yasatilanlari unutuyor. nekadar umursamaz, vefasiz olmusuz millet olarak. görende zannedecek bu adam hamitler gibi, tarik camdallar, olcanlar, cavandalar vs. gibi yillarca yatarak kazandi milyonlarini. herkesin agizinda bi sneijderin maasi olmus. gercekten inanmak zor yapilanlara

Sneijdersporluyum.

Sırf Sneijder' i istemiyor diye TD mü değiştirilseydi, şu saatten sonra?...Eldeki kaliteli oyuncudan verim alınmasını her zaman tercih ederim, hele ki Sneijder gibisinden. Ancak TD istemiyor işte; kendince, bizim bilemeyeceğimiz haklı nedenleri de olabilir. Sneijder takım formatı açısından kısıtlayıcı bir futbol stiline sahip zaten. Onun gitmesi olumlu da yansıyabilir, ancak TD giderse her şey darmaduman olur; yeni bir Riekerink getirilmesini istiyor olamazsınız...

Sneijder konusunda yönetime haksızlık edildiğini de düşünüyorum. Geçen yıl kallavi sözleşme yapanlar da onlardı. Şimdi göndermeye çalışmaları Tudor' un inisiyatifi ki öyle de olmasını umuyorum, kadro planlamasını bir futbol aklına bırakmış olmalarını olumlu bulduğum için...

Allah akil fikir versin bazilarina.

Amiin!...Mesajından bir önceki olumsuz mesajın sahibi olarak, o duayı benim için de etmiş olabileceğini düşünmem abes olmaz herhalde. Peki cevabın nedir Can?. ''Madem Sneijder' i istemiyor, Tudor hemen kovulsun!'' mu?...Doğru ya da yanlış, yönetim bu defa TD ün yanında tavır almışken, kim olursa olsun tek bir futbolcu için bu kararından dönmeli mi sence?...Net bir soru, cevabın da net olmalı. TD gönderilmiş olsa, mevcut yönetim bildiğini okuyacak yine, bu mu istediğin?...

Amiin!...Mesajından bir önceki olumsuz mesajın sahibi olarak, o duayı benim için de etmiş olabileceğini düşünmem abes olmaz herhalde. Peki cevabın nedir Can?. ''Madem Sneijder' i istemiyor, Tudor hemen kovulsun!'' mu?...Doğru ya da yanlış, yönetim bu defa TD ün yanında tavır almışken, kim olursa olsun tek bir futbolcu için bu kararından dönmeli mi sence?...Net bir soru, cevabın da net olmalı. TD gönderilmiş olsa, mevcut yönetim bildiğini okuyacak yine, bu mu istediğin?...

Sana degil.

Ben sneijder gitsin isteyenlerdenim ama oyle bedavaya degil. Eger 3-4 milyon euro dan asagi para kazanamazsak bu yapilanlar GS a ihanettir. Bunlar birak para kazanmayi muhtemelen sneijderin yillik ucretinin bir kismini odeyerek gonderirler.

Hagi ileriye bakıp Eren Derdiçok, yanına bakıp Leşçuk, CR Yasin, geriye bakıp canlı bombalar Semih-Chedjou ikilisini görseydi zorlanmazmıydı?

yaşın ufak herhalde :D sana öyle ismler yazarım o zamandan Galatasaray ı bırakırsın yeminle. Seneye başlarken, kadroları kıyaslasan nasıl şampiyon olduk diye şaşar Allah a bir kere daha şükrederdin.

Üst Alt