Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijdersporlu musunuz Yoksa Galatasaraylı mı?

koskoca Real Madrid bile Casillas gibi efsaneyle çok kötü ayrıldı. 2-3 senelik kaos sonrası bir basın toplantısıyla ayrıldılar. Sneijder bugün gitmez,yarın gider.Bu kulüpten nice oyuncular gitti ve belki bir avuç kadarıyla iyi ayrıldık.

Bülent Korkmaz,H.Şükür gibi oyuncularla bile kötü ayrıldık. Sneijder veya x oyuncu sevginiz Galatasaray sevginizin önüne geçmemeli.
Tek bir fark var, koskoca Real Madridin yerine iyi bir kaleci alabilecek parasıda, ismi de var.

Biz ise normalde bu yaşlarda Türkiye'ye getirebileceğimiz adamı, iyi bir program ve çalışma ile, iyi bir takım ile iş yapabilecek bir adamı göndermeye çalışıyoruz, hemde başımızda bu yönetim varken. Üstelik bunu son iki sezon performansı iyi olmadığı için yapıyoruz, ortada iki sezondur takım olmamasına rağmen ve bu adam buna rağmen belirli bir katkı vermiş olmasına rağmen.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Mal mal adamlara 15 milyon euro verince batmayan kulüp Sneijder kalınca mı batıyor?

Cavanda denilen mala temlik edilen 4.5 milyon eurodan bahsedin önce, çöpe giden para.

Galatasaray menfaatini dusunen taraftar yonetimi destekleyip Sneijderin gitmesine goz yuman taraftar degil... Iyi futbolcularla kurulan bir takimda Sneijderin neler yapabileceklerini goren taraftardir... Galatasaray menfaatini dusunen taraftar o taraftardir. Hadi aglayin.

Sneijder son 2 sezon ne yapti diyenlere cevabimiz asagidaki ektedir ;

DEUMhfKXcAE-RFE.jpg:large

Mal mal adamlara 15 milyon euro verince batmayan kulüp Sneijder kalınca mı batıyor?

Cavanda denilen mala temlik edilen 4.5 milyon eurodan bahsedin önce, çöpe giden para.
Bana özelden psikopatım gibi bişeyler yazmıştın bir keresinde hatırlarsan, öyle de olabilirsin bilmem seni şahsen tanımıyorum ama şimdiye kadar takip edebildiğim kadarı ile hep bazılarının görmedim, duymadım, bilmiyorum şeklinde yaklaştığı konuları açık açık yazıyorsun helal olsun.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bana özelden psikopatım gibi bişeyler yazmıştın bir keresinde hatırlarsan, öyle de olabilirsin bilmem seni şahsen tanımıyorum ama şimdiye kadar takip edebildiğim kadarı ile hep bazılarının görmedim, duymadım, bilmiyorum şeklinde yaklaştığı konuları açık açık yazıyorsun helal olsun.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

açık açık söylediği başka bişey oldu mu arkadaşın

Engin Şişman, Galatasaraylılığımı sorgulaman hoş değil. Ayrıca akıl yaşa başa bakmaz, ne yaşlılar var hayatında bir halt başaramamış internette atar peşinde koşan boş klavye delikanlısı tipler. Yinede not: Yaşım ufak değil. Tartışmayı kişisel ve karaktersizleştirmek istemiyorum.
O zamanları izlememissindir anlamında yazdım zaten ki madem eskiyi biliyorsun öyle oyuncular var di ki ismini yazsak senn bile Galatasaray lı olmaktan utanırsın demek istedim ama sen başka yerlere gittim kardeş ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt