Sohbet Konusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Saçmalama konusu(Resmidir)

Anladıysam arap olayım valla.O sağlam raporu kimin beyler.Ben 2 sene önce aldım hala askere alcak namussuzlar.Psikoljimiz bozdular.Yokmu tanıdığı olan ne kadar isterse veririm.Ulan askere gitmek için rüşvet vercem valla

Anladıysam arap olayım valla.O sağlam raporu kimin beyler.Ben 2 sene önce aldım hala askere alcak namussuzlar.Psikoljimiz bozdular.Yokmu tanıdığı olan ne kadar isterse veririm.Ulan askere gitmek için rüşvet vercem valla

Sen askere gideceğin gün fener Türkiye kupasını alacak.

128235-1282598174.jpg

Emre seni forumun her yerinde görüp "Aaa, Ellen Page'in aynısı bir kız üye" demekten bıktım :D Daha az doğal, aktris fotoğrafı olduğu bariz belli olan profesyonel bir fotoğrafını koy lütfen de her seferinde dumur olmayayım :D Tam da başlığında yakaladım da söyledim bunu :D

Emre seni forumun her yerinde görüp "Aaa, Ellen Page'in aynısı bir kız üye" demekten bıktım :D Daha az doğal, aktris fotoğrafı olduğu bariz belli olan profesyonel bir fotoğrafını koy lütfen de her seferinde dumur olmayayım :D Tam da başlığında yakaladım da söyledim bunu :D

Utku, kız güzel ben napabilirim:D..O dediğin tarzda fotoğrafı yok:asd:

Utku, kız güzel ben napabilirim:D..O dediğin tarzda fotoğrafı yok:asd:

Hadi canım, vardır vardır... Hatta bakıverdim şimdi var :) Bu avatarı ne zamandır kullanıyorsun bilmiyorum ama ben sıklıkla özellikle akıcı başlıklarda yazarın adını okumadan yazdığına bakarım ama avatar göze ilişiyor ister istemez. Bunu ilk gördüğümden beri çeşitli şekilde reaksiyon veriyorum paralel şekilde, mesela:

1. "Ya şu kız amma bir aktrise benziyor gençlerden. Neydi adı?" diyip kafamda bir şimşek çakıp ismi kontrol edip "Emre" diye yazdığını görünce. "Ulan, zaten o aktrisin fotoğrafıymış" demek.

2. "Forumun bayan popülasyonu artıyor mu ne son günlerde?" diye düşünüp sonra "Ulan yine Emre'ymiş" demek.

3. (Fotoğrafla da ilgilendiğim ve fotoğraf sitelerinde portrelere falan baktığım için) "Kız güzel poz vermiş" diye düşünüp sonra "Ulan zaten bu yine Emre, kız da Ellen Page" diye farketmek.

... gibi çeşitli şekillerde her seferinde onu gerçek bir avatar resmi sanıp, sonra Ellen Page ve Emre ikilisini farkediyorum. Tabi saliselerle ifade edilecek sürelerde oluyor bunlar ama ne yapayım başka şeylere, yazılanlara konsantre olmuşken boş bulunuyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt