Sohbet Konusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Saçmalama konusu(Resmidir)

Alın bu da tescilli benim esprim, günlük hayatta da kullanırım ;)

"İzafiyet şeker olsun..." ;)

Not: Çilingir sofrasında rakı içen Einstein resimli "Afiyet Teorisi" yazılı tişörtler sonradan çıktı :D

Hadi canım, vardır vardır... Hatta bakıverdim şimdi var :) Bu avatarı ne zamandır kullanıyorsun bilmiyorum ama ben sıklıkla özellikle akıcı başlıklarda yazarın adını okumadan yazdığına bakarım ama avatar göze ilişiyor ister istemez. Bunu ilk gördüğümden beri çeşitli şekilde reaksiyon veriyorum paralel şekilde, mesela:

1. "Ya şu kız amma bir aktrise benziyor gençlerden. Neydi adı?" diyip kafamda bir şimşek çakıp ismi kontrol edip "Emre" diye yazdığını görünce. "Ulan, zaten o aktrisin fotoğrafıymış" demek.

2. "Forumun bayan popülasyonu artıyor mu ne son günlerde?" diye düşünüp sonra "Ulan yine Emre'ymiş" demek.

3. (Fotoğrafla da ilgilendiğim ve fotoğraf sitelerinde portrelere falan baktığım için) "Kız güzel poz vermiş" diye düşünüp sonra "Ulan zaten bu yine Emre, kız da Ellen Page" diye farketmek.

... gibi çeşitli şekillerde her seferinde onu gerçek bir avatar resmi sanıp, sonra Ellen Page ve Emre ikilisini farkediyorum. Tabi saliselerle ifade edilecek sürelerde oluyor bunlar ama ne yapayım başka şeylere, yazılanlara konsantre olmuşken boş bulunuyorum :D

hahaha:D:D Aga sen naptın ya:D Değiştiriyorum tamam:D

Güzel kız hakikaten, sevimli ve doğal kızları beğenirim ben de, seksilik kasanları değil... Gerçi bu başlığa uygun olmadı. Öyleyse, "Ben boya küplerini seviyorum, üstüne botokslu estetikli falan" diye düzeltiyorum...

Alizee-Jacotey%5B1%5D.jpg

Utku, sırf Ellen Page'ye benzemesin diye shopladım:D Oldu mu?:D

Yahu sorunum Ellen Page'e benzemesi değil. Sıradan birinin çekeceği tarzda tamamen doğal bir fotoğraf olduğu için onu gerçek bir avatar sanmam. Benzemesi daha iyi olur hatta ki, direk anlarım ama profesyonel bir fotoğraf olması lazım :)

beleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Its the football thats the football' something happened everything is something happened' anyway now is in the tabela we have to seen the situation now is second position and one point more' i dont want to see the back i want to see the front and i hope so tomorrow my teams..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt