Sol bek transferi istiyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek transferi istiyoruz

Cevap: Sol bek transferi istiyoruz

Sol beke hic ihtiyac yok. Nasil olsa Milli takimin 2 solbeki bizde... Ayni sekilde Milli takimin 2 stoperi ve sag beki de bizde... :SS:

/ironi

Valla kafayi yiyecez bu gidisle. Hepimiz bu sikintiyi goruyoruz da neden yoneticiler gormuyor. :confused:

Çağlar Denizli'deyken Hasan Ali muamelesi görüyordu bize gelince beğenilmez oldu bi anda..

Katılıyorum bende ona güvenenlerdenim fakat milli maçta herkes sayarken arkasında durdum kötü olmadığını dile getirdim bir çok kez oda çok basit bir hata yaptı :) Yani şu dengesizlikleri yok ederse tamamdır Terim'le bunu başarır umarım. Ama ''sadece bu sezon'' için beklenmelidir ileride mutlaka lazım oraya bir takviye.

balta ve caglar gitsin, sol bek transferi olmus gibi seviniriim. orhan ak'in gözünü yiyeyim ben. simdi takimda olsa, 40 kurban keserdim... :(

Kesinlikle katılıyorum bu BALTA'yı istemiyorum çağlar yedek olarak kalabilir! Ama BALTA'nın kesinlikle gönderilmesi gerekiyor! Hazırlık maçında gol onun yüzünden geldi adam bakar kör adamın sağdan kaçtığını göremiyor! Bu adam düzelmezzzzz! Her iki kanattada oynayabilen iyi bir bek almamız gerekiyor yeter artık!

İnsua bence tam Fatih Terim'in futbol anlayışına uyan bir sol bek ti.

Gercek bir bek oyuncunun olmazsa olmaz 3 özelligi:

1) Rakibi durdurmak

2) Fiziki durumunun uygun olması (yeterince hız, güc ve nefes)

3) Bileklerine hakim olmak (bir diger anlamda saglam pas alıs verisi yapabilmesi, ceza sahasına acacagı ortaların en azından %90'nın tehlike yaratabilmesi gibi)

Insua 1 numuaradan ve en önemlisinden olayı kaybediyordu.

Transfere falan gerek yok,10 milyon euro şike bütçesi ayıralım,şampiyon olmamız garanti beyler :)

Ya herkesin fikri varda şu fenerbahçeli oyuncuları ve fenerli olduğu bilinen oyuncuları istemek neden ? Bizde işleri yok onların kim olursa olsun..

Fabián Monzón'u Nice almış bugün

Hem de 2.1M Euro

Adam 23 yaşında, hem stoper hem sol bek oynuyor.

Sol beke transfer yapmayacaksa bile bu balta gönderilsin pafdan bir solbek çıksın gerekirse kendi kalesine bile gol atsın hata yapsın razıyım yeterki bir solbek kazanalım transfer yoksa bile. Çağlarla yedekleşeli oynasınlar haydi fatih hocam yap birşeyler şu kadroya.

Avrupa'da olmadığımızı düşünürsek fit bir Çağlar takımı ligde idare eder diye düşünüyorum. Balta'nın görüntü itirabiyle geçen sezondan farkı yok ama Çağlar'a güveniyorum ben. Sol bek şu durumda önceliklerimizden biri olmamalı ve eğer bu mevkiye bir transfer söz konusu olursa yerli, genç bir isme yönelilmeli.

sol bek e yabancı olmaz atilla turan çok iyi transfer olur çağlar da yedeği olur hakan balta da defansa kayar yedek olur zaten defans yok

oscar wendt i tanıyan bilen varmıdır bedavaymış sezon ırtasında kubilay doktor fb ye onermişti

bence fatih hoca da sol bek gerekliliğini gördü

hakanın hatasına çok sinirlendi maçta

geçen sene de izlemiştir bizim maçları görmüştür hakanın hatalarını

çağlar da fazla iyi değil

ilk 11 oynayacak bir sol bek şart

Üst Alt