Sol bek transferi istiyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek transferi istiyoruz

Cevap: Sol bek transferi istiyoruz

Bence stoper daha acil. Takımın en zayıf halkaları Servet + G.Zan

pffff zayif görebilirsiniz ona birsey demiyorum ama takim en zayif bölgesi sol bek hakan balta.

her gol o taraftan geliyor dünkü hazirlik macinda bile adam yerinde degil.

aslinda servet iki kisi icin oynuyor, bek dedinmi hizli olur stoper gelip yardim eder, bizde tam

tersi yol gecen hani gibi sol taraf. adam stopermi oynasin bekmi ?

solbek dediniz de aklıma deli ibo geldi hala boşta dimi o :lol:

öneriler

Fabian Monzon

martin olsson

Juan Manuel Vargas(tuzludur biraz)

Marcelo (coentrao geldi diye satışa konulabilir ama alabilme ihtimalimiz çok düşük)

drenthe (çok iyi oyuncu ama arızalı bi tip sabıkası çok)

o deli ibo hakan baltadan fazla is yapmazsa ben birsey bilmiyorum.

A.Santos'u f5'ten kaparız işte, nasılsa butun oyuncuları sebest kalabılcek ıstedıklerınde, sağ bekede Gokhan Gonul diğerlerini kim alırsa alsın, ozellıkle Volkan ne kadar ıyı kalecı olsada bu takımda gormek ıstemedıgım tek ısım. (kucuk enıste emreyıde unutmayalım onuda ıstemem)

A.Santos'u f5'ten kaparız işte, nasılsa butun oyuncuları sebest kalabılcek ıstedıklerınde, sağ bekede Gokhan Gonul diğerlerini kim alırsa alsın, ozellıkle Volkan ne kadar ıyı kalecı olsada bu takımda gormek ıstemedıgım tek ısım. (kucuk enıste emreyıde unutmayalım onuda ıstemem)

gökhan gönül ayrilmaz fenerden gider 2 ligde oynar.

Hücumcu bir bek olmazsa sol kanatta ileride oynayan adam da her zaman sıkıntı yaşar. İkisinin arasındaki mesafe çok fazla olur rakip at koşturur. Sol kanat oynayan adamın da performansında direkt etkili sol bekteki adam.

Sabri-Keita uyumunu, dinamizmini hatırlayın. Artık bekler de çok önemli futbolda hücuma destek veren bir sol beke kesinlikle ihtiyacımız var.

pffff zayif görebilirsiniz ona birsey demiyorum ama takim en zayif bölgesi sol bek hakan balta.

her gol o taraftan geliyor dünkü hazirlik macinda bile adam yerinde degil.

aslinda servet iki kisi icin oynuyor, bek dedinmi hizli olur stoper gelip yardim eder, bizde tam

tersi yol gecen hani gibi sol taraf. adam stopermi oynasin bekmi ?

Hiç oynamasın.

Çağlar'la bu seneyi götürürsün .

Kesinlikle şart.Ne hakan kabusu ,ne de çağlar'la olacak iş değil bu.Hasan ali ,gerçekten iyi olurdu.Keşke alabilsek.

Çağlar Denizli'deyken Hasan Ali muamelesi görüyordu bize gelince beğenilmez oldu bi anda..

Riise Fulhama gidiyo keşke devrede olsaydık bide ucuza gidicek gibi.

off işte ya tam aradığımız adam , bir sesimizi duyurabilsek , riise için !

Konunun sabit olmasını rica ediyoruz.

eyvallah dostum . bence transfer nöbetini de sol bek nöbeti olarak değiştirmeliyiz .

3 senedir en önemli sıkıntımız burası .nasıl haala görmüyorlar aklım almıyor .

Sol taraf otoban her maç..

Kesinlikle yabancı hakkını gerekirse forvetten değilde sol bekten kullanmamız gerek..

Üst Alt