Sol Kanada Süper Solak!.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Kanada Süper Solak!..

Cevap: Sol Kanada Süper Solak!..

lyon takımına parasını ver her oyuncusunu satar porto gibi takımdır gelir neden gelmesin çokta makul transfer yaş 29 ya ülkesine döner yada melo gibi bizim ayrımızdaki takımlara gelir başka nereye gidecek madride mi chelseayemi ama bence haber külliyen yalan ilgimiz bile yok

Bence alınamayacak bir oyuncu kesinlikle değil. Tabii bu haberler hep sallama, masa başı haberler. Bence Avrupa Şampiyonası bitmeden biz yabancı oyuncu almış olmayız. Hele hele şike kararları netleşmeden hiç beklemiyorum.

sanki Hazard'ı alıyoruz bu kadar büyütmeyin alınabilecek bir oyuncu gayet. Lyon kolay oyuncu satar, ilişkilerimiz iyi, yaşı da gelmiş 28e .

4-4-2 için düşünüyor olabilir FT gerçekten

iyi oyuncu kesin ama yasi 29 geliyor artik , zamaninda keitaya ödedimiz rakam la alinir 7mio euroya.

Ahahahaha Ahahahahaha Ahahahah

Yemin ediyorum, 1 haftadir konusuyoruz, 2 gündür de 'nerde kaldi Bastos haberleri' diyorduk. Sonunda basin sonunda :D

Aramizdaki Irlandalilar ciksin bakalim ortaya :D

Ps. 100% kolpa haber.

Hatta bundan bir kac gün önce direk A. Albayrak'a yazmistim Twitter'den... Mesaj adrese ulasmis anlasilan :p:asd:

Edit:
TAM İSTEDİĞİM FUTBOLCU

Önceki gün Ünal Aysal, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın Arena’daki transfer zirvesinde Lyon’da forma giyen Michel Bastos’un isminin gündeme geldiği öğrenildi. Terim’in Brezilyalı yıldız için, “Tam istediğim özelliklerde. İki kanatta da kullanabilirim. Alırsak harika olur. Fakat fiyatı pahalı” ifadesini kullandığı belirlendi.

SMK`nin istedigi olacak heralde. :confused:

Gayet de güzel olur hos olur. Sol bek sol kanat her türlü yardirabilecek kapasiteye sahip. Bonservisi tuzlu olabilir yalniz.

Tkvim gazetesinin gözümde hiçbir inandırıcılığı yok ama bu habere inanmak istiyorum. Keşke gerçek olsa da alsak BAstos'u

Sanki Robben'i alıyoruz arkadaş neyi imkansız?Lyon'un durumu pek iyi değil parayı basarsak alırız.Sol kanadı otoban yapar tek başına.

%1 ihtimal aldık diyelim, sizce bek mi oynamalı açık mı?

muslera

eboue ujfa semih hakan

hamit melo selçuk bastos

or

muslera

eboue ujfa semih bastos

hamit melo selçuk engin

2. version daha iyi bence.

%1 ihtimal aldık diyelim, sizce bek mi oynamalı açık mı?

muslera

eboue ujfa semih bastos

hamit melo selçuk engin

2. version daha iyi bence.

Bastos gelirse sol açık oynar, engin yedek olur emre çolak ile.

_______________Muslera_________________

Eboue_______Semih_____Ujfa________Hakan

Hamit________Melo________Selçuk____Bastos

_____________Berbatov_____B.yılmaz______

Bu kadro lige tecavüz eder :)

Üst Alt