Sol Kanada Süper Solak!.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Kanada Süper Solak!..

Cevap: Sol Kanada Süper Solak!..

Lyon’un Brezilyalı yıldızın bonservisini 12 milyon Euro olarak belirlemesi yönetimi düşündürüyor.

Haberin doğru olup olmadığını bilmiyorum,fakat şu cümle her zaman doğru oluyor.

Kusura bakılmasın da cimriliğin bedeli yakın geçmişte bize pahalıya patladı. Hele ki C.L.'ye gidilecekse artık fedakarlık yapılacak.Şu cimriliğin ve parasızlığın Galatasaray'ın üzerine yapışmasından bıktım. Bir futbolcuya 10 milyon ve üstü vermekle batmaz Galatasaray. Asıl Yiğit'e, Sercan'a 2-3 verip de batıyor...

O kadar da imkansız gözüyle bakılmaması gereken bir transfer. Gerçekten almak için istekli olursak, Lyon'un zaten satmayacağı oyuncu yoktur. Ederini bulduğu vakit satarlar. Oyuncuda 29 yaşında artık yüksek bir bonservisle satmak için son şansları olarak görebilirler. Oyuncu açısından bakarsak da şampiyonlar ligine direkt olarak katılmamız elimizi epey güçlendirecektir.

Ben gayet olanaklı bir transfer olarak düşünüyorum. Umarım gelir.

Taraftar forumlarinda herkes kadrolara yaziyor diye haber yapmislar, bizim 12 milyon euro verecek gücümüz yok.

Bastos cok rahat 10 milyon euroya alinir. FB bile bu adamdan cok daha genc olan Sow'u 12 milyona aldi.

En sevdigim futbolculardan biri Bastos.....sutlari inanilmaz iyi, ortalari falan super....sag/sol kanat, sol bek cok rahat oynar. Geldigi taktirde muthis katki saglar ama gelmesi icin parayi gozden cikarmamiz gerek.

haberin içinde''Parayı Dert Etme'' başlığını gördüm kapattım

bu arada 10milyondan aşagı alacağımızı zannetmiyorum

Lille den Lyona 18milyon € ya gitmiş

---------Muslera

Eboue-Semih-Chivu-Balta

Engin-Melo-Selcuk-Bastos

--Milito/Burak-Elmander

Yerli kadrosunuda revize ettik mi yalariz biz bu ligi.

Bu adam benim hayalim ya süper oyuncu.Umarım böyle büyük futbolcuları takımda görürüz.

O kadar da imkansız gözüyle bakılmaması gereken bir transfer. Gerçekten almak için istekli olursak, Lyon'un zaten satmayacağı oyuncu yoktur. Ederini bulduğu vakit satarlar. Oyuncuda 29 yaşında artık yüksek bir bonservisle satmak için son şansları olarak görebilirler. Oyuncu açısından bakarsak da şampiyonlar ligine direkt olarak katılmamız elimizi epey güçlendirecektir.

Ben gayet olanaklı bir transfer olarak düşünüyorum. Umarım gelir.

Birde Lyon satan bir takım

İstersek alabileceğimiz bir adam

bence takvim gazetesi de yasaklansın

bu güne kadar somut olarak bildikleri bi transfer oldu mu ?

sanmıyorum...

Sol kanadı yakar bu herif. De ben bunu 26 falan zannediyordum.:) Sağ kanada Gökhan Töre alındı mı bir de offff.:)

Üst Alt