Son - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son

Cevap: Son | Pazartesi | 20.00 | ATV

Halil de bildiğin psikopat çıkmış arkadaş. O gülüşler o bakışlar falan akıllı adamın yapacağı iş değil. Gerile gerile ne hale geldim akşam. Olaylar dünkü bölümde çözüldüğüne göre Son'un sonunda mutlu son bizi bekler. Halil bir şekilde yakalanır, Selim kurtulur ve ailesine kavuşur herşey tatlıya bağlanır diyorum.

Halil de bildiğin psikopat çıkmış arkadaş. O gülüşler o bakışlar falan akıllı adamın yapacağı iş değil. Gerile gerile ne hale geldim akşam. Olaylar dünkü bölümde çözüldüğüne göre Son'un sonunda mutlu son bizi bekler. Halil bir şekilde yakalanır, Selim kurtulur ve ailesine kavuşur herşey tatlıya bağlanır diyorum.

norvecteki faradi da(mehdinin kardesi) alirlar yanlarina..

Dünkü bölümden sonra diziyi vasatın altında kabul ediyorum. Heleki tüm mevzuları sadece Aylin'e olan aşkından yaptıysa saçma ötesi olacak. Ulan Halil Cem'i vurduğunda her şeyi tahmin ettik neredeyse, tek bir ters köşe olmadı. :eek:

Neyse 2 bölüm daha var belki "vay arkadaş" diyebileceğimiz bir şey çıkar ama çıkmazsa bu dizi cidden zaman kaybı olacak benim için.

Ulan her şey 10 bölüm önce beklediğimiz gibi çıktı arkadaş, o adam Halil çıkmayacak diye ne kadar ümitlenmiştim oysa ki :sad007: Güya arşivliyordum bir de, son iki bölümde olağanüstü şeyler olmazsa doğrudan çöpe gider net.

Dünkü bölümden sonra diziyi vasatın altında kabul ediyorum. Heleki tüm mevzuları sadece Aylin'e olan aşkından yaptıysa saçma ötesi olacak. Ulan Halil Cem'i vurduğunda her şeyi tahmin ettik neredeyse, tek bir ters köşe olmadı. :eek:

Neyse 2 bölüm daha var belki "vay arkadaş" diyebileceğimiz bir şey çıkar ama çıkmazsa bu dizi cidden zaman kaybı olacak benim için.

Aslında tek sebebi Aylin'e olan aşkı değil. Çocukluklarından beri Selim'i kıskanıyormuş belli ki. Ali'yle olan diyaloglarını hatırlarsak geçen akşamki bölümde "zaten senin için hep Selim vardı" falan.. Hatta Aylin'e bile bu sebeple takıntılı hale gelmiş diye düşünebiliriz.

Aslında tek sebebi Aylin'e olan aşkı değil. Çocukluklarından beri Selim'i kıskanıyormuş belli ki. Ali'yle olan diyaloglarını hatırlarsak geçen akşamki bölümde "zaten senin için hep Selim vardı" falan.. Hatta Aylin'e bile bu sebeple takıntılı hale gelmiş diye düşünebiliriz.

Tabii ki işin o kısmı da var ama Halil'in bunca şeyi hiç iz bırakmadan, çaktırmadan tek başına yapabilmiş olması çok ironik cidden ben işin arkasında daha farklı durumlar olduğunu düşündüm hep. Bu kadar fikrin ardından böyle bir sonuç görünce ister istemez basit bir senaryo gibi geldi, yine de iki bölüm var daha belki bir ters köşe yaşarız.

[video=youtube;mneKrXKG1II]https://www.youtube.com/watch?v=mneKrXKG1II&feature=g-user-u[/video]

Spoiler...

Halil'in Selim'i nasıl sakladığı, nasıl hakladığı tüm ayrıntısıyla çıktı ortaya. 23 bölümde izlediğimiz boşlukların birçoğu doldu. Son bölümde Aylin, Halil'i yakalatacak bir şekilde Selim'i de bulacak ve geçen hafta konuştuğumuz gibi mutlu sonla film bitecek. Ters köşe bekledik olmadı :)

Spoiler...

Halil'in Selim'i nasıl sakladığı, nasıl hakladığı tüm ayrıntısıyla çıktı ortaya. 23 bölümde izlediğimiz boşlukların birçoğu doldu. Son bölümde Aylin, Halil'i yakalatacak bir şekilde Selim'i de bulacak ve geçen hafta konuştuğumuz gibi mutlu sonla film bitecek. Ters köşe bekledik olmadı :)

selimi de bulmalari soyle olur kesin : halilin cebinden kagit dusmustu ya selimin bulundugu yerin yazili oldugu kagit( yorgonun leylaya verdigi kagit) o kagidi bulurlar oradan da selimi..

[video=youtube;4DIe9bDzolI]https://www.youtube.com/watch?v=4DIe9bDzolI&feature=g-all-u[/video]

Gösterilecek hersey gösterildi zaten, son sorulari cevaplayacak ve mutlu son ile bitecek diye tahmin ediyorum. Final fragmani daha cikmamis.

Bir dizi bu kadar berbat bitemezdi, son 2 bölüm iyicene gereksiz hele;bayağı bir amatörce yazılmış.

Mesela bazı yabancı diziler var böyle kısa süreli,son ana kadar kim olduğunu buldurtmamaya çalışıyorlar;biraz da zeki hamlelerde bulunuyorlar,burada açıklanmasından çok önce bile kim olduğu belliydi,geriye ne kaldı,hiç bir şey.

Son ana kadar acaba bi ters köşe mi diye bekledim ama Halil'in "hepsi senin yüzünden" lafında yazıklar olsun ile noktayı koydum. Son birkaç bölüm hariç heyecanlı ve iyi diziydi hakkını yememek lazım.

Üst Alt