Son - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son

Cevap: Son | Pazartesi | 20.00 | ATV

Son 5 bolume girildi artik.. Yavas yavas ortaya cikacak her sey. halil her bolum gozleri ustune daha fazla cekiyor.. surekli selimi kotuluyor.. ayline selim seni aldatti diye kirk defa soyledi heralde...

Simon nasıl kurtulacak ve Aylin"le nasıl karşılaşacaklar?Önümüzdeki 2 soru işareti bunlar sanırım:eek:

[video=youtube;l6F23YSM8a4]https://www.youtube.com/watch?v=l6F23YSM8a4&feature=g-all-u[/video]

[video=youtube;GwjOoy8vofE]https://www.youtube.com/watch?v=GwjOoy8vofE&feature=g-all-u[/video]

Halil'in olayı yavaş yavaş meydana çıkıyor :coffee:

Aylin İran'da neler yapacak ? Halil nolucak ? Bakalım haftaya neler olacak ?

bu bolumde dananin kuyrugu koptu bence..

SPOILER

Halilin, alinin evinde alev ile hayali konusmasinda, ciftlikteki evdeki adamin halil oldugu ortaya cikti bence. cunku halil aleve: cem belasini basimiza sarmasan bunlar gelmezdi basimiza. cemi oldurmek zorunda kalmazdim dedi..

hatirlarsaniz o bolumde alev ciftlikteki eve giderken cem takip ediyordu. kapidan giren halildi ve bunlari da orada cem gordu.. hatta cem ertesi bolumde aylinin evine gitti olaylari ayline anlatmak icin.cunku orada aylin hanim lutfen korkmayin size bir sey anlatacagim( muhtemelen halil selimi ciftlikteki evde zorla tutuyordu diyecekti ) dedi.. halil orada hastanedeki esini birakip kostura kostura aylinin evine geldi ve cemi oldurdu ki konusmasin diye..

SPOILER

[video=youtube;LBGAgvps6Uo]https://www.youtube.com/watch?v=LBGAgvps6Uo&feature=g-all-u[/video]

bu bolumde dananin kuyrugu koptu bence..

SPOILER

Halilin, alinin evinde alev ile hayali konusmasinda, ciftlikteki evdeki adamin halil oldugu ortaya cikti bence. cunku halil aleve: cem belasini basimiza sarmasan bunlar gelmezdi basimiza. cemi oldurmek zorunda kalmazdim dedi..

hatirlarsaniz o bolumde alev ciftlikteki eve giderken cem takip ediyordu. kapidan giren halildi ve bunlari da orada cem gordu.. hatta cem ertesi bolumde aylinin evine gitti olaylari ayline anlatmak icin.cunku orada aylin hanim lutfen korkmayin size bir sey anlatacagim( muhtemelen halil selimi ciftlikteki evde zorla tutuyordu diyecekti ) dedi.. halil orada hastanedeki esini birakip kostura kostura aylinin evine geldi ve cemi oldurdu ki konusmasin diye..

SPOILER

Aynen :ka21:

Bunların yanına lokantadaki sahnede adam bardağa suyu sol elle dolduruyor ve ellerindeki kılları sarı :eek: == Halil sarışın + solak :ka21:

Umarım final bölümü beklentilerin altında kalmaz :coffee:

Dün akşamki bölüm neydi öyle yaa bir saniyesi boş geçmez mi?! Halil'e de bakar mısın dizide ne kadar adam varsa hayatlarını batırdı attı. Yazıklar olsun.

Son 3 bolume geldik artik..

bu bolum ile birlikte dizinin baslangic sahnesine ulastik..

[video=youtube;KVxRBNe_7Iw]https://www.youtube.com/watch?v=KVxRBNe_7Iw&feature=g-all-u[/video]

----------------------------------------------Spoiler-------------------------------------------------------------------------------------

Son 8 bölümü izlememiştim bir kaç günde bitirdim ve olaylar genelde düşündüğüm çerçevede gelişti ama siyah kapşonlu elemanın kim olduğu konusu hakkında hala net bir fikrim yok. Halil olacağını sanmıyorum çünkü bu kadarlık bir süreçte kıyafet değiştirip falan gelmesi saçma hem kapşonlu eleman Halil'den daha zayıf, yukarıda Alper olabileceği söylenilmiş, fizik olarak olabilir ama pek sanmıyorum açıkçası.

Eskilerden kalma bir mesele olabilir yine, Yorgo'yu korkutması, Bahman'ın yerini bilmesi falan da ayrı ironik bir açı. Gelişen olayların tüm süreci kafamda o yüzden bir çok ihtimali düşündüm, Halil işi bir başkasına da yaptırıyor olabilir ancak bana bu biraz uzak gibi geliyor, Halil'in olayı sadece Aylinle, Selim'i arkadan vurmak istese çok önceden vurabilirdi çünkü.

3 bölüm kaldı, umarım mantıklı bir şekilde bağlarlar sonunu. Bu arada Kudret ile Simon'u da geçmemek lazım ikisi de müthiş karakterler.

----------------------------------------------Spoiler-------------------------------------------------------------------------------------

Spoiler....

Geçtiğimiz bölümde Aylin'in bahçesinde Leyla camdan bakarken Yorgo boğulmuştu malum. Leyla o sırada camdan bakıyordu kapının önünde de o kapüşonlu elemanla gözgöze falan geldi diye hatırlıyorum. Yanlış mıyım yahu?

Spoiler....

Geçtiğimiz bölümde Aylin'in bahçesinde Leyla camdan bakarken Yorgo boğulmuştu malum. Leyla o sırada camdan bakıyordu kapının önünde de o kapüşonlu elemanla gözgöze falan geldi diye hatırlıyorum. Yanlış mıyım yahu?

kapsonlunun sirti donuktu gormedi adami leyla.

[video=youtube;hoibCn8buPs]https://www.youtube.com/watch?v=hoibCn8buPs&feature=g-all-u[/video]

Üst Alt