Sony PlayStation 4 - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler yardıma ihtiyacım var!

Ps4’de modem üzerinden psn hesabıma yani store’a giremiyorum. Aynı şekilde modem üzerinden telefondan da giremiyorum. Sürekli hata kodları alıyorum.

Ama mobil veri üzerinden hem telefondan hem de ps4’den sorunsuz girebiliyorum.

Modem üzerinden tekrar denediğimde aşağıdaki hataları alıyorum. Ne yapmam lazım acil pls?

IMG_9896.JPG
IMG_9898.JPG

@Keramettin TANRIVERDİ @Vasfi Vural

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ps4’de modem üzerinden psn hesabıma yani store’a giremiyorum. Aynı şekilde modem üzerinden telefondan da giremiyorum. Sürekli hata kodları alıyorum.

Modem üzerinden tekrar denediğimde aşağıdaki hataları alıyorum. Ne yapmam lazım acil pls?

Ekli dosyayı görüntüle 76696
Ekli dosyayı görüntüle 76697

Wifi ağının ismini ve şifresini değiştir, ethernet kablosu ile bağlıyorsan portuda değiştir. Port açmanda gerekibilir modem arayüzünden ayarlara bi bak.

Ekli dosyayı görüntüle 76696
Ekli dosyayı görüntüle 76697

Bağlanabildin mi

Gta V online ne durumda şuan server kalabalık mi bayağı daha önce oynamadım hiç arkadaş ile alıp oynamayı düşünüyoruz ama boş ise almayalım hiç var mi bilgisi olan?

Wifi ağının ismini ve şifresini değiştir, ethernet kablosu ile bağlıyorsan portuda değiştir. Port açmanda gerekibilir modem arayüzünden ayarlara bi bak.

Bağlanabildin mi

Bu sabah halledebildim sonunda.

Yerel ISS kullandığımdan reset vs yapmayı hiç düşünmemiştim. Bugün reset ve bir kaç ayar yapınca sonunda halloldu.

Üst Alt