Sony PlayStation 4 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sony PS4 Duyurusu: 20 Şubat | Lansman Bitti

AMD hiç bir zaman dandik olmadı ki. Kullanmayanların yaptığı saçma yorumlar. Piyasada ki en çok ısınan işlemciler şuan hep İntel mesela.

o ısınma dedikleri tarih oldu artık.

yıl olmuş 2013 hala amd ısınan diyip almayan kişiler var :)ark

arkadaşım var bu OC işlerine meraklıdır amd 6300 varmış stok sogutucu ile 4.3de rahat kullanıyormuş.100-150 TL lik sogutucu ile 5GHZ rahat cıkarırım diyor :).

Aralık ayına çok var ya. Xbox 720 de çıkacak Aralık ayında... Bakalım hangisine karar vereceğiz. :)

God of War, The Last of Us, Beyond, GTA V çıkacak hem Uncharted'ı oynamadıysan muhakkak oynamalısın :) Fifa 14'ün de PS3'e çıkacağını düşünürsek daha elden çıkarmak için çok erken. :)

Fifa 14'u ele alirsak mesela.. Ps3 ve Ps4 arasinda fark olacak mi? Ps2 ve Ps3 arasinda bariz grafik kalite farki vardi cunku.

Fifa 14'u ele alirsak mesela.. Ps3 ve Ps4 arasinda fark olacak mi? Ps2 ve Ps3 arasinda bariz grafik kalite farki vardi cunku.

Yeni konsol Aralık'ta çıkacağı için kuvvetle muhtemel Fifa 15 PS4'e geliştirilecektir. Zaten hali hazırda şu an Fifa 14'ü PS3 için geliştiriyorlar. PS4'e kaliteli oyunların çıkması 1.5 seneyi bulacaktır. Sonuçta yeni bir sistem ve avantajları PS3'e oranla çok daha fazla :)

şimdi baktımda mousela klavye desteği yokmuş yine :(

şu fps oyunlarını gamepadle nasıl oynuyolar anlamıyorum.ben cod aldım oynayam dedim çıldırdım yani.

Diablo III hem PS3 hem PS4'e çıkacak, açıklandı.

PS3 hemen gözden çıkarılmaz o yüzden. Sony bir ürünü yüceltirken, diğer ürününü çöpe atmaz. PS2'ye bile neredeyse hala destek var bazı oyunların.

xboxu bekliyorum ben sif pad yüzünden :SS:

sevmiyorum ps padini nedense. sticklere alisdim bir kere xboxda. yoksa ikisinde de pek fark olacagini zanetmiyorum bu generationda. tek üzüldügüm nokta uncharted god of war ve yakinda cikmasi beklenen last of us i oynayamam ama hayat isde. her sey olmuyor :)

Watch Dogs daha önce E3 2012de de duyurulmuştu sanırım Gamescom da olabilir. :D Hatırlıyorum çünkü daha önceki bir konferanstan.

Watch Dogs = GTA meets Person of Interest :lol:

249078_469264043150342_1438682302_n.jpg

Şöyle bir resim var, gerçek mi bilinmez...

Üst Alt