Sow Sezonu Kapattı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sow Sezonu Kapattı

Cevap: Sow Sezonu Kapattı

Hep biz mi insan olacağız hep biz mi adamlık dersi vereceğiz yeter artık bizim ülkemizde bunların sözü geçmiyor, beter olsunlar, kimseye beddua etmeyen biriydim düne kadar ama insanlıktan çıkardılar bu şerefsizler, bu süreçte katkısı olan kim varsa ölse üzülmem artık o derece.

Hep biz mi insan olacağız hep biz mi adamlık dersi vereceğiz yeter artık bizim ülkemizde bunların sözü geçmiyor, beter olsunlar, kimseye beddua etmeyen biriydim düne kadar ama insanlıktan çıkardılar bu şerefsizler, bu süreçte katkısı olan kim varsa ölse üzülmem artık o derece.

okadarda degil rengdas...:tiphat:

Bende senin gibi düsünmeye basladim gercekten ya... Gercekten Insanliktan cikartiyorlar bunlar seni... ben Israile benzetiyorum bunlari -.- Adamlar sanki ayni karaktere sahibler...

çok iyi olmuş.. artık hiç centilmen ayaklarına yatamam "geçmiş olsun" felan diyemem.. bu insanımsı varlıkların dün orta sahada yaptıklarını gördünüz.. o camianın Allah belasını versin..

Geçmiş olsun.

Kadıköy 'de yeneceğimiz takım içinde olsun isterdim. Bize karşı en etkisiz oyuncuydu.

Üst Alt