Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama!

Dayanılacak gibi değil cidden. İnsanın çıldırası geliyor. Bir zevkimiz var be adam, sadece bir zevkimiz var. Ona da karışme be, karışma artık yeter

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Derdim şiddet değil, tepkim sana değil yanlış anlama. Ama toplu halde bunların para kazandıkları kurumlara tepkinin bildirilmesi lazım, bunların anladığı tek dil para. Sadece buralara değil, spor dünyasında bu işi pohpohlayanlardan başlamalı bu tepki. Rıdvan gibiler bir daha televizyona çıkamamalı, çıktıkları kanallara ya kovarsınız yada bir daha programları izlemeyiz denmeli. Aynısı bu işi pohpohlayan oyuncular için geçerli, oynadıkları takımlarda taraftarların dışlaması gerekli, milli takımda olanların mili takımda istenmedikleri net bir şekilde ortaya konmalı. Bunları şiddet olmadan yapmak zor bişey değil. Sizmisiniz bunu dikte ettiren, bir daha bu işten ekmek yiyemecekleri şekilde ortam yaratılmalı.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ülkede boykot kültürü yok açıkçası. Adam İsrail firması diye ürünü alıp dökerek boykot ettiğini sanıyor biraz daha gelişmişi ya benim aldığım 10-20 liralık ürünle ne olacak aman kafasında. Zaten dediğini istemeseler bile yapacak insanlar, ne yapacak yanına pas atamayan adamları izleyip bir de üstüne onun nasıl pas atamadığının yorumlanmasını mı izleyecek ama bu hiç bir şey ifade etmez veriler rasyonel olsun ki maalesef böyle bir imkan yok maç yayınlarının ve spor programlarının izlenirliği bu kural değiştikten sonra en az yarı yarıya düşer.

Ne imkansızı gelecek sezona başlatır bunlar

Kulüplerin çoğu nerdeyse 14 yabancı haklarını doldurdular ve bu oyuncularla min 3 yıllık sözleşme imzaladılar. Ben istedim yarın kural değişsin deyip bir anda sınırı 7-8 e düşürürsen geride kalan 6-7 oyuncuyu serbest bırakma gücü hüç bir kulüpte yok. Kademeli olarak her yıl 1 oyuncu azalabilir yada en az 3 sene sonra kural işeyecek deyip herkesin buna göre plan yapması gerektiği söylenir.

Yani mantık çerçevesinde bunun dışında oluşack herşey büyük sıkıntı yaratır diye düşünüyorum.

Kimse gelip size adalet dağıtmaz hayal dünyasında yaşamaktan vazgeçin. Enerjinizi daha farklı konulara yönlendirin bence en azından bugün olmasa da yarın bir sonuç alınabilir benim böyle bir idealim yok ama sizin ki çok umutsuz bir vaka gözüküyor bu haliyle. Uefa resmen şike yaptığını ve bundan dolayı ceza verdiği takımların lig düşmesinde bir yaptırımda bulunmamışken, şimdi yabancı kuralında mı hop napıyosunuz diyecek biraz gerçekçi olun lütfen.

Kimse gelip size adalet dağıtmaz hayal dünyasında yaşamaktan vazgeçin. Enerjinizi daha farklı konulara yönlendirin bence en azından bugün olmasa da yarın bir sonuç alınabilir benim böyle bir idealim yok ama sizin ki çok umutsuz bir vaka gözüküyor bu haliyle. Uefa resmen şike yaptığını ve bundan dolayı ceza verdiği takımların lig düşmesinde bir yaptırımda bulunmamışken, şimdi yabancı kuralında mı hop napıyosunuz diyecek biraz gerçekçi olun lütfen.

Hiçbir şey yapmayıp koyun gibi doğranmayı mı bekleyelim?

En azından daha makul öneriler ihtimal olarak az dahi olsa bir değişime neden olabilir.

Takım iyi durumdayken kimse dekoder iptal etmez ben dahil, dekoder iptal etme işi sınır getirildikten sonraki tepki aşaması. Diğer önlem Digitürk müşteri hizmetlerini sürekli rahatsız edip bu konudan bahsetmek olabilir

Yapmayı istediğin şeyi düşününce hiçbir şey bile yapmamak daha mantıklı. Çözüm ile alakası olmayan bir yerden medet ummak çünkü.
Aslında o kadar basit değil, açık bir şekilde siyasi müdahele var. Fifanın böyle konularda yaptırım uygulamışlığı var. Öbür taraftan ne deniyor Milli Takım için, Milli Takım men edildikten sonra ne olacak merak ediyorum.

Aslında o kadar basit değil, açık bir şekilde siyasi müdahele var. Fifanın böyle konularda yaptırım uygulamışlığı var. Öbür taraftan ne deniyor Milli Takım için, Milli Takım men edildikten sonra ne olacak merak ediyorum.

2 post önce sordum. Şike yapmış takıma ceza vermeyen bir federasyonu cezalandırmayan uluslararası kurumlar, yabancı kuralını değiştiren bir federasyonu mu cezalandıracak? Gerçekten bu kadar iyimser olduğunuza inanamıyorum. Türkiye'de futbola siyaset bugün karışmadı yıllarca izlediler yine izlemeye devam ederler.

Üst Alt