Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama!

İşin müşterisi bugüne kadar ortaya bir tepki koymadı ki. Diyorum ya sırf Passolig iptalleri yoğun olsa bile bir umut bişeyler olur. Ama üç beş kişi ile sınırlı kalırsa bundan sonra kimse şikayet etmesin.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tepki koyan olsa sonuç alınmasa da güzel olur tabi, doğru olmayan şeyin karşısında hakkın olan tepkiyi koymak en doğal hak. Ama bu döngüde sözü en son dinlecek taraf seyircilerdir. Dediğim gibi tüm kulüpler yada tff başkanı çıkar biz bi karar aldık der kimseye de söz hakkı doğmaz. Yayıncı kuruluş alacağı paraya bakar yada siyasi açıdan memnun edilir spor konusunda sesi çıkmaz katarlıların orda da sıkıntı olmaz. Yani anlayacağın sınır kalkana kadar takımımızdan ne kadar zevk aldık ne kadar kupa kazandık bizim için kar sayılır. Sonrası muallak artık.

Kulüplerin çoğu nerdeyse 14 yabancı haklarını doldurdular ve bu oyuncularla min 3 yıllık sözleşme imzaladılar. Ben istedim yarın kural değişsin deyip bir anda sınırı 7-8 e düşürürsen geride kalan 6-7 oyuncuyu serbest bırakma gücü hüç bir kulüpte yok. Kademeli olarak her yıl 1 oyuncu azalabilir yada en az 3 sene sonra kural işeyecek deyip herkesin buna göre plan yapması gerektiği söylenir.

Yani mantık çerçevesinde bunun dışında oluşack herşey büyük sıkıntı yaratır diye düşünüyorum.

nokta.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın son günlerde gündemi meşgul eden yabancı sınırlaması hakkında açıklamalarda bulundu

"Yabancı sınırlamasıyla ilgili Cumhurbaşkanımızın emri var, bu konu hakkında TFF ile konuşacağız."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
MEMOLI acıklamaları dinledin mi benim baktıgım kaynak emir yerine açıklama demiş teyit etmek icin soruyorum

RTE yarın derse yarın gelir sınır, sözleşme işlerini falan geçin. Adam keyfine göre TEOG'u kaldırdı 2 dkda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepki koyan olsa sonuç alınmasa da güzel olur tabi, doğru olmayan şeyin karşısında hakkın olan tepkiyi koymak en doğal hak. Ama bu döngüde sözü en son dinlecek taraf seyircilerdir. Dediğim gibi tüm kulüpler yada tff başkanı çıkar biz bi karar aldık der kimseye de söz hakkı doğmaz. Yayıncı kuruluş alacağı paraya bakar yada siyasi açıdan memnun edilir spor konusunda sesi çıkmaz katarlıların orda da sıkıntı olmaz. Yani anlayacağın sınır kalkana kadar takımımızdan ne kadar zevk aldık ne kadar kupa kazandık bizim için kar sayılır. Sonrası muallak artık.
Peki kitlesel bir tepki verilebilse ve bu işten para kazanan kişi ve kurumların geliri hissedilir derecede azalsa ne olur sence? Bence 180 derece dönerler bu işten.

Son düzenleme:
Yahu yetti be. Size ne futboldan? Size ne kardeşim? Siyasetin ne işi var futbolda? Tımarhane gibi ülkeyiz. Bende suriyeli görmek istemiyorum ülkemde. Ne yapacağız? olimpiyatlarda bizi temsil edenlerin alayı devşirme. Valla Galatasarayımı çok seviyorum ama yabancı sınırı geldiği andan itibaren bein sportsuda passoligide iptal ettirim.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki kitlesel bir tepki verilebilse ve bu işten para kazanan kişi ve kurumların geliri hissedilir derecede azalır ise ne olur sence? Bence 180 derece dönerler bu işten.

Açıkcası bunun için kitlesel bir tepki verileceğini düşünmüyorum. Karamsar bir görüntü çiziyorum farkındayım ama gerçekler bunlar ve muhtemelen olacaklar da bunlar. Sponsor olacak iş adamı çok bu ülkede zarar ziyan karşılanır.

TFF de dert yandı kulüpler de yandı birnevi hani sonuç?
Daha kimse para kaybetmedi Sarper, özellikle bunların yandaşları kaybetmedi. Eğer Forumdaki bu teslimiyet Futbol halkının genelinde böyle ise zaten geçmiş olsun. Bu adam halk için çalışmıyor ama her siyasetçi gibi halktan korkuyor ama halkımız ne yazık ki herşeye razı oluyor, olan olduktan sonra yandım anam diye bağırıyor.

Son düzenleme:
Yahu o değilde bu bein sports nasıl kabul edecek bunu? Yurtdışında Tarık'ı Ozan'ı Selçuk'u mu yayınlayacaklar

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerliler gerizekalı olduğu için göbek atarlar bu işe zaten sanki yabancı kuralı gelince iyi olacaklar sanırım tek avuntuları en azından onlar da çok iyi değil makası açamazlar adamların hayat misyonu hep bizden iyi olmak başka başarı kıstasları yok.

Üst Alt