Spor Gecesi Digital - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

noldu olm ben bise mi kacırdım ya
niye sallıyon sen bunlara

gecen sene benim kerem'e yazdıklarımı görsen dudağın ucuklar. bok gibi top oynadı şu gecen maca kadar kerem.

ironi yapıyondur insawllah
senin yazdığın ile kitleye hitap edenin yazdığı bir mi?
vecino transferinde taraftar tepki koydu diye dün taraftara hesap sordu bunlar.
Önceden de sallıyordum bunlara ben.

Son dönemde şu tarz eyyam moda oldu , örneğin :

-Arkadaşlar Okan Buruk istifa diyorsunuz ayıp oluyor bu adam şu şu şu şunları yaptı.

Halbuki istifa yazan falan yok mesela.

Bugün Erden'i savunuyor gibi gözüken bu ikili yarın çıkarları ters düştüğü zaman Erden'e de saldıracaklardır.
Dertleri Gs menfaatleri değil.

Taraftar kendi hakaretlerini bu adamlara mı bağlıyor şimdi? Adamlar Berkan'a hakaret mi etmiş, Yunus'a hakaret mi etmiş? Levent Tüzemen'in o hakaretinden sonra neredeydi bunlar acaba? Galatasaray taraftarı ilk önce eleştiri nedir onu öğrensin. "Cebinden para verecek s..... alacak eleştiri değildir. Vasıfsız, şöhret peşinde vb. gibi ithamlar eleştiri değildir." Ali Koç'un, TFF'nin, Lale Orta'nın haberlerini hep bu kişiler yaptı. Şimdi bu adamlara saldırıyorlar.

Zamanında bunu söyledi
F5ZWlRTW0AA1Xan

Fatih Hoca gönderilirken ve aşamasında da yönetiminden getirilen hocaya kadar salladı durdu.
Forumun %70i falan da aynı şeyi yazıyordu Yunus’u yetersiz görüyorsa yada Terim’in ayrılması gerektiğini düşünüyorsa söylemesin mi napsın yayında Formula 1 mi konuşsun ne var bunda paso adamın oyuncu eleştirilerini koyup duruyorsunuz başlık foto kaynıyor tam çözemedim kafanızı..

Keşke bu tv'deki , dijitaldeki tüm yorumculara " bize düşen GS'liler" puanlama sistemi getirilse:)
bu hafta puanı düşük olanlar yayına çıkartılmayıp birkaç hafta dinlendirilse , aynı hakemler gibi.
vallahi okadar iyi olacak ki. Sürekli yayın yapınca:1-Sürekli tekrara düşüyorlar.2-Sürekli aynı kişilere çemkirince faul pozisyonuna düşüyorlar 3-Art niyetlilerse eğer zaten sürekli penaltı pozisyonu.
Vallahi bunlarada bir destur şart aslında.Örneğin TVdeki spor kanalında aynı yaşını almış abilerin aynı şeyleri konuşmalarından artık yorulduk.diğer takımların yorumcularının GS'yi eleştirmelerinden yorulduk.Yeminle artık tanımadığım yorumcuları dinler oldum.daha az izlenen bir tane spor kanalında buldum kendimi birkaç gündür.

Forumun %70i falan da aynı şeyi yazıyordu Yunus’u yetersiz görüyorsa yada Terim’in ayrılması gerektiğini düşünüyorsa söylemesin mi napsın yayında Formula 1 mi konuşsun ne var bunda paso adamın oyuncu eleştirilerini koyup duruyorsunuz başlık foto kaynıyor tam çözemedim kafanızı..
kafama laf edeceğine bunları söyledikten sonra bu şekilde davranan yönetime giydirmelerine de bak o zaman.
Terim'i gönderin diyor; gönderiliyor sonra getirilen adam sahaya çıkmadan itin bir tarafına sokuyor
yunus a bunu diyor; yunus gidiyor sonra vay efendim niye gitti.
Sonra taraftar vecino istemiyoruz diye tepki verince; siz takıma zarar veriyorsunuz diye azarlıyor.

Heeeeee tamam o zaman arkadaşlar.
Ali koça bindiriyorlarsa sesimizi çıkarmayalım.
Bize de zibidi desin. yarın bir gün hainde der.
Bunlar nasıl kafalar ya.

sen kimsin Galatasaray taraftarına zibidi çekeceksin.
taraftarı suçlu ilan edeceksin.
Youtubede izlenip para kazanıyorsan bizim sayemizde zibidi...

Dün bu arada yayından sonra Can Tongo space odasında konuşmaya devam etti Haluk...

yayındaki aynı moddaydı - cımbızla 2 doğru cümle geçti

can tongo : Peki haluk yönetimin içinden bu hesapların hiç biri mi beslenmiyor? orada da bir sıkıntı yok mudur ? (haluk: bilmiyorum)

haluk : tivitterda her hesap kendi adı soyadını kullanma zorunluluğu olsun. biz yanlış şey söyleriz asılır kesiliriz dert değil ama adımız ortada açık. bahsi geçen hesaplarda ya öyle olsun ya da temizlensinler.

Can Tongo'nun "yalnız arkadaşlar bu kişisel hsaptan yapılan bir yayın, takip etmiyorsunuz geliyorsunuz dinliyorsunuz - üstüne konuşmak istiyorsunuz. en azından takip edin" dediği anda daha fazla durmadım yattım uyudum.

Haluklara net bir şekilde organiza saldırı var Ali Koç‘un karşısında olması ve geçen seneki şampiyonlukta özellikle MHK ile ilgili yayınların etkili olması sebebiyle.
Adam isterse Berkan’ı da eleştirir, Kerem’i de eleştirir, ne düşünüyorsa onu söylüyor kime ne.. Berkan gitmek istemişmiş.. Bıraksınlar bu işleri..
Berkan'a hakaret eden Levent Tüzemen'e tepki göstermeyen adamlar, Kerem'e kötü oynadığı maçtan sonra kötü oynadı diyenleri linçliyorlar. Komedi gibi.

hakikaten Elon'a falan söylenmeli - türkiyede sadece adı sanı açık onaylı hesaplar tivit atabilmeli ya. hatta şahıs ve bağlı olduğu haber ajansıdır -platformdur neyse onla beraber

zaten buranın çıkış amacı hızlı şekilde heryerden haber yayılabilmesiydi. atış serbeste döndü yok politikada yok bilmemnede ...

Üst Alt