ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: ST WC 10 2.Maç | Almanya 28–23 Türkiye | 12 Ağustos | 2.P | CNN Türk

Kerem Tunçeri'siz milli takım bir şeye benzemiyor.

Emir'in milli takıma kazandırılması çok iyi oldu.

Uzun zamandır ilk kez bukadar dağınık bir milli takım görüyorum.Umarım bu 2 maça özgüdür.Yarın Sırplar karşısında biraz daha iyi bir takım görürüz.

Cevap: ST WC 10 2.Maç | Almanya 43–35 Türkiye | 12 Ağustos | Devre | CNN Türk

Bir an oruc İsmail'in basına vurdu sanmıstım meğer şakaymıs :D

Nowitzki'ye el freni demişti :)

Cevap: ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

Kerem bu takımda Hidayet'ten de önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Hazırlık macı bile olsa sahada Kerem olmadan carkları işletemiyoruz. Kerem'in yaşı da akla gelince gelecek adına kuskulanmamak elde değil. Şuan ülke basketbolunda onun kadar olgun tek oyuncu Tutku var onuda yıllardır kadroya almıyoruz. Harika bir sezon geciren Barıs Ermis'i de ilk bese hazırlamayı düşünmüyoruz(ayrıca bu turnuvalar için tecrube eksikliğide var bu yasında). Arkadan gelecek denilen Doğus'un savunma dısında pek bir artısı yok, Safak ise egoları daha şimdiden tavan yapmıs bir oyuncu olduğunu bu yaz gösterdi (winner bir oyuncuymus gibi aldığı topu perdeden sonra direk potaya gönderiyor).

Uzunlarda rahat bir 10 yıl sıkıntı cekmeyiz ama kısalarda durumumuz pek iç açıcı değil.

Kerem bırakınca ne halt yiyeceğiz merak ediyorum ben de. Şafak'ı çok eskiden bu yana takip ediyorum, çok da fazla umutluydum ama neredeyse hiç ilerlemedi. Ne derecede çalışıyor bilmiyorum ama oynamadan kendini geliştiremeyecek anlaşılan. Ayrıca Ender, Doğuş gibi saçma sapan adamları sırf genç, iskelet diye alıp da Tutku'yu almamanın hiçbir mantığı yok. Tutku bu ikisini + Barış'ı cebinden çıkarır.

Kerem bırakınca ne halt yiyeceğiz merak ediyorum ben de. Şafak'ı çok eskiden bu yana takip ediyorum, çok da fazla umutluydum ama neredeyse hiç ilerlemedi. Ne derecede çalışıyor bilmiyorum ama oynamadan kendini geliştiremeyecek anlaşılan. Ayrıca Ender, Doğuş gibi saçma sapan adamları sırf genç, iskelet diye alıp da Tutku'yu almamanın hiçbir mantığı yok. Tutku bu ikisini + Barış'ı cebinden çıkarır.
Kenan Sipahi geliyor.Guard sorunu yaşamayız Sipahi varken

inş başarılı olur, senelerdir yetenekli guardlar geliyor deniliyor ama daha göremedik hiç birini kendini geliştirmiş bir durumda, En son Şafak Edge deniliyordu ama onunda furkanın yıldızlaştığı turnuvadaki durumunu gördük malesef.

Kenan Sipahi 1995 doğumlu, Kerem Tunçeri 32 yaşında. Kenan çok potansiyelli bir oyuncu ama kendisi için söylenen seviyelere gelmesi için en az 7-8 sene daha var. Guardların gelişimi daha doğrusu Avrupalı guardların gelişmi uzunlardan çok daha farklı ve daha yavaş olur. Kerem ise en iyi ihtimal 3 sene daha oynar.

doğuş çok kaliteli oyuncu ama bizim takımda ikili oyun ve uzunlara top indirme sıkıntısı üst düzey, tutku olsaydı keşke doğuşun yerine

Hazır iskelet demişken Orhun Ene ve ekibine göre iskelet ne demek merak ediyorum.

İstikrar sağlamak için Tutku'yu kadroya almayıp Barıs ve Doğus'u almak mı ?

Üst Alt