ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: ST WC 10 2.Maç | Almanya 79–72 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

Daha taşlar yerine oturmadı ama 2 gündür maç performansları hiç iyi değil.

ben basketten anlamam ama bu halimle oguzdaki moronlugu gorebiliyorum

bu maçı izledim. pek çok sayı atıldı üçlük de dahil

bende gordum baya pasket oldu ustteki adam dogrudedi

Cenk Akyol herhalde bu iskeletin en önemli parçası. Bir halt yapmamasına rağmen kaç yıldır milli takımda. Geçen sezon zerre basketbol oynamayıp o kadar para kazandı milli takımdan. Dünyanın en beleş parasıydı o.

İskelet diyip bu oyuncuları almamak resmen haksızlıktır. İskelet kurduk, siz bir yerinizi yırtsanız yine giremezsiniz demek bu.

Misal Caner de kesinlikle Cenk'ten çok daha fazla haketti milli takımı. Cenk gibi 5 para etmez bir adam olsa ne olur olmasa ne olur o iskelette. Harun Erdenay reis çıkıp kendi oynasın 10 kat daha iyi oynar. Bu çocuğun ne torpili var merak ediyorum. Mirsad kadar nefret ediyorum artık bu adamdan.milli takımı. Cenk gibi 5 para etmez bir adam olsa ne olur olmasa ne olur o iskelette. Harun Erdenay reis çıkıp kendi oynasın 10 kat daha iyi oynar. Bu çocuğun ne torpili var merak ediyorum. Mirsad kadar nefret ediyorum artık bu adamdan.

Takım daha iki gün öncesine kadar yogun kondisyon ve güç idmanları yapıyordu. Hatta Ukrayna maçından 1 gün önce halter çalışmışlar. Top ellerine daha yeni yeni değmiş. Hazırlık maçlarında böyle sonuçlar normal çok da takılmamak gerek. Hele Ukrayna maçında şutlar çok kötüydü hep bu idmanlar yüzünden hep tuğla atar gibi attılar. Kadromuz çok iyi, Ömer ve Semih de gelirse pota altımız da çok güçlenir komple takım oluruz. İspanya ile grubu ilk 2'de bitirebilirsek finale kadar yolumuz açık olur...

Yalnız iki gündür canlı olarak takip ediyorum anonsçuyu. Sanırım F.Ülker'in anonsçusu. Acaba diyorum; Yalçın Dümer olsa ne olurdu? Boğazı yırtılana kadar bağırıp, o meşhur "üçlemelerinden" yapar mıydı? TV başından pek anlaşılmıyordu, anonsçuyu değiştirmemiz şartmış..

Yalnız iki gündür canlı olarak takip ediyorum anonsçuyu. Sanırım F.Ülker'in anonsçusu. Acaba diyorum; Yalçın Dümer olsa ne olurdu? Boğazı yırtılana kadar bağırıp, o meşhur "üçlemelerinden" yapar mıydı? TV başından pek anlaşılmıyordu, anonsçuyu değiştirmemiz şartmış..

Yalçın Dümer'in Evren Büker basket attığında olan reaksiyonu çok acayip. O yüzden bizim maçlarda Evren basket atsın istemem :D

Cenk Akyol herhalde bu iskeletin en önemli parçası. Bir halt yapmamasına rağmen kaç yıldır milli takımda. Geçen sezon zerre basketbol oynamayıp o kadar para kazandı milli takımdan. Dünyanın en beleş parasıydı o.

İskelet diyip bu oyuncuları almamak resmen haksızlıktır. İskelet kurduk, siz bir yerinizi yırtsanız yine giremezsiniz demek bu.

Misal Caner de kesinlikle Cenk'ten çok daha fazla haketti milli takımı. Cenk gibi 5 para etmez bir adam olsa ne olur olmasa ne olur o iskelette. Harun Erdenay reis çıkıp kendi oynasın 10 kat daha iyi oynar. Bu çocuğun ne torpili var merak ediyorum. Mirsad kadar nefret ediyorum artık bu adamdan.milli takımı. Cenk gibi 5 para etmez bir adam olsa ne olur olmasa ne olur o iskelette. Harun Erdenay reis çıkıp kendi oynasın 10 kat daha iyi oynar. Bu çocuğun ne torpili var merak ediyorum. Mirsad kadar nefret ediyorum artık bu adamdan.

Abi şuan ki halet-i ruhiye sinirli galiba. Son 3 cümleyi 2 kere yazmıssın :D

Üst Alt