Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

Cevap: Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

güzel koltuklar tabi bizim millet her sinirlendiğinde kırar bunları ona acıyorum .. peki bütün koltuklarmı böyle olucak hepsi açılır kapanırmı ?

Bütün Koltuklar Kırmızı olsun ama sarı koltuklarla Maraton Tribinü Üst Kata GALATASARAY VIP Tribünü Üst Katada ALİSAMİYEN yazsın bence sarı koltuklarla :D

arkadaş iyidir koltuklar, beğenmeyenler ve kararsız kalanlar paşa çocuğu, hayır anlamıyorum adam gelicek 2 maç sonra söküp atıcak onu sahaya yada dellenip çakacak tekmeyi kıracak koltuğu veya amelenin teki çıkacak tepinecek üstünde, sanki oturup adam gibi maç izliyorsunuz gibi birde koltuk beğenmiyorsunuz...

Koltuklar güzel ama o minderlere yazık olur bence maça gelen yanında minder getirsin :D

Bazilari oturmayami gidiyorum maca diyorda.. Sami Yen'e Belgrad macina gittigimde sanki stadin 60-70% sirf oturmaya gelmislerdi..

Valla boş kalmasın da ne koyulursa koyulsun... Önemli olan o koltuklar değil onlarda oturacaklar önemli..

Sedat Bey siz de diğerleri gibiymişsiniz.

29306_393722522219_726237219_3911309_6254481_n.jpg

O koyduğunuz Baroni bize sizden hediye.

3462.jpg

Üst Alt