STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

c5ac12632480423d9d83fd6e17129822.jpeg

Spor Toto Basketbol Ligi 12.Hafta
Pınar Karşıyaka – Galatasaray Odeabank
Karşıyaka Arena (Seyircisiz)
24 Aralık Perşembe
19.00

NTV Spor

Karşıyaka son 3 maçtır kaybediyor... bu maçı mutlaka kazanmak isteyecekler ve çok Agresif oynayacaklar.. hakemlerde muhtemelen Galatasarayı doğrayacak ve maç kaybedilecek..

Mutlak kazanmamız lazım. Maç seyircisiz olunca orada rahat kazanmamız lazım. Karşıyaka baya formsuz durumda. Seyirci olsa bize nefretleri yüzünden maçı gerginleştirip kazanabilirlerdi ama artık zor.

Mutlak kazanmamız lazım. Maç seyircisiz olunca orada rahat kazanmamız lazım. Karşıyaka baya formsuz durumda. Seyirci olsa bize nefretleri yüzünden maçı gerginleştirip kazanabilirlerdi ama artık zor.

karşıyaka son 3 maçtır kaybediyor.. bu maçıda çıkış olarak görüyorlar.. ben kazanacağımızı zannetmıyorum... hele ki hakemlerde devreye gırecektir muhtemelen..

karşıyaka son 3 maçtır kaybediyor.. bu maçıda çıkış olarak görüyorlar.. ben kazanacağımızı zannetmıyorum... hele ki hakemlerde devreye gırecektir muhtemelen..

seyirci olsa bence de azdı ama seyircisiz olunca sürekli tempo ile oynamak zorunda olan Karşıyaka işi zorlaştı. Bizim takımda hem atlet hem de düşük tempo oyuncuları var.

Üst Alt