STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:12 | Karşıyaka 97-92 Galatasaray OB | MS | 24 Aralık | Ntvspor

Biri bazı arkadaşlara Galatasaray'ın bir "SPOR KULUBÜ" olduğunu anlatsın.her maçta yada maçtan sonra gelip şu şubeyi kapatalım falan demesinler.Siz o şubenin maçını izlemeyin arkadaş.Kulüp niye kapatıyo şubeyi hayret bişey ya.

para gıdıyor haberın var mı ? oraya gıden paralara oyuncu alırız.. 23 yılda bi şampıyon oluyoruz zaten...
Sen demekki 14 sene sampiyonluk gormeyen futbol takımı zamaninda takimina sırtını donerdin biz onlara iyi gün sampiyonluk kupa taraftarı diyoruz bizim yasamimiz Galatasaray tatbiki o şampiyonluklar kupalar mutlu eder insanı olmazsa da sorun yok.

bu bütçeyle bu kadar. fazla beklentiye girenlere pek anlam veremiyorum

bu bütçeyle bu kadar lafını duymaktan bıktık artık renktaş... bütçe düşükse kapat gitsin.. ya adam gıbı kaynak yaratıp takım kuracaksın yada kapatacaksın... Aziz Yıldırımı bu konuda kutluyorum.. kendısınden nefret etsemde adam her branşda en iyi kadroyu kuruyor

Bu şubeleri kapatmanın zamanı geldi... sadece futbol olsun.. bu kadar kanser olduğumuz yetti !!

Ya kardeş sen bence amatör branşları takip etme dikkat ediyorım her branşı takip eden nadir insansın ama iki Lafından biri Kapatın Kapatın bir ara da moralleri bozuk diyordun bence izleme sen basket Kapatılacaksa şu futbol Takım'ı Oyuncuları ile futbol mamına bir şey kalmaması lazım bizde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya kardeş sen bence amatör branşları takip etme dikkat ediyorım her branşı takip eden nadir insansın ama iki Lafından biri Kapatın Kapatın bir ara da moralleri bozuk diyordun bence izleme sen basket Kapatılacaksa şu futbol Takım'ı Oyuncuları ile futbol mamına bir şey kalmaması lazım bizde

renktaş tahammul edemıyorum inanki... yıllardır düşük bütçe diye diye kulübü sömürdüler

renktaş tahammul edemıyorum inanki... yıllardır düşük bütçe diye diye kulübü sömürdüler

Anlıyorum üZülüyorsun ama senden ricam şu Kapatın mevzusunu açma basketbolu futboldan daha çok seven biri olarak söylüyorum öylesine dediğini biliyorum ama olsun burayı okuyanlar ya da basketi takip edenler var basketten anlamıyor senin yazını okuyunca Demekki beş para etmez diyor geçiyor yani senden ricam bu

Anlıyorum üZülüyorsun ama senden ricam şu Kapatın mevzusunu açma basketbolu futboldan daha çok seven biri olarak söylüyorum öylesine dediğini biliyorum ama olsun burayı okuyanlar ya da basketi takip edenler var basketten anlamıyor senin yazını okuyunca Demekki beş para etmez diyor geçiyor yani senden ricam bu

haklısın renktaş

Mccolum senin beynine üfiriyim ben. Bu herifi gönderin gitsin. 500 sayi atsa salla gitsin. Pooh Jeter olsa neler olurdu.

Herifler top kaybetmemiş. 3 lügün hepsi girmiş. Bizde herifleri havaya sokuyoruz. Bu mallar ligin başindan beri böyle yüzdeli 3 lügü atmamiştir. herifler bomboş atinca el üstüde atiyorlar.

Sinan durgun oynuyor formu iyi degil. Bize adam gibi şutu olan gard lazim. ne yapip edip Pooh Jeter getirilmeli.

Birde hocanin durmadan Dorsey'le ugraşmasini sevmedim. Şu Mccolum denen herife verdigin hakki Dorsey'e vermedin.

Son düzenleme:
Üst Alt