# Stephane Ruffier - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Stephane Ruffier

Cevap: # Stephane Ruffier

Ruffier çok iyi kaleci.Ben olsam Buffonla falan uğraşmam şu adamı almaya çalışırım

Yine Galatasaray ve yine kötü transfer politikası. Ruffier röportaj bile verdi Galatasaray'a giderim diye. Gidip başka alternatiflerle ilgilenirsen adama yoğunlaşmazsan olacağı bu. Bitirecektik işini o anda, yok Buffon yok şunla uğraşınca başka talipler de girdi araya. Şimdi zor alırsın işte adamı.

Ruffier hangi takıma giderse gitsin o takıma çok katkı sağlayacaktır, geldiği andan itibaren çok büyük etki yapacaktır hele de Roma gibi çok kötü kalecileri olan bir takımda. Biz de artık kafamızı taşlara vururuz yapacak bir şey yok.

Ruffier şu anda Muslera'dan 2 gömlek üst bir kalecidir. Muslera'nın bu kötü kaleci olduğunu göstermez çünkü çok potansiyelli bir kaleci ama Ruffier, çok daha deneyimli ve pişmiş bir kaleci.

şimdi şöyle düşünelim,herkez düz mantık bakıyor olaylara;

biz avrupada yokuz arkadaşlar bunu artık transfer politikamıza uyduralım artık..rufier iyi kaleci tamam ama avrupada büyük klüpler gelipde "bak ruffier biz ş.liginde güçlü kadro kuruyoruz ve senide istiyoruz,parandan bu kadar" derse bu ruffi bizemi gelir yoksa ş.liginde top oynayacak büyük bir klübemi?

ruffier büyük takım kalecisi,yedekde kalmaz dolayısı ile ilk tercihi avrupa kupalarında oynaycak bir klüp olacakdır.

Ben Galatasarayda oynamak isterim demekle iş bitmiyor,bunu bonservis ücreti,kendisine verilecek ücreti vs hepsi birer ayrıntıdır.Küme düşmüş bir kaleci hemen gidip biz alalım demekle bu işler olmuyor,bana kalırsada olacak bir trasnfer zaten değil dolayısı ile sadec ligde olacağımızı düşünerek mantıklı isimlere yönelmenin bence daha mantıklı olacağını düşünüyorum.Muslerada çok kötü bir kaleci değil,en azından ligimizi kaldırır nihayetinde..

Ruffier zaten açıklama yaptı röportajda ben Galatasaray'a gelirim diye. Daha tartışılacak nesi var bunun?

sonuçda küme düşen bir takımın oyuncu kalmamak için her klübe gitmek ister arkadaşım,onu tartışmıyoruz ama adamın önüne gelecek tekliflerde bir biz diğerlerindende avrupada oynaycak klüpler olsa bu adam kimler seçer onu tartışıyoruz,vede roma şimdiden ilgilenmeye başladı.Daha başka klüplerde ilgilenecek bu adamla ve maliyeti dahada artacak dolayısı ile kim olursa olsun ben şu klübe giderim sözleri en azından beni tatmin etmiyor,beni tatmin edecek şey o oyuncuların lafda değil ffilen formamızı giymesi olacakdır,yani hatice değil netice önemlidir.

Muslera da genç ve potansiyelli bir kaleci, emin ol ki onun da talipleri vardır Ruffier kadar olmasa da. Biz hızlı olursak şu anda 1 haftaya bitirmiştik Ruffier'i. 5-6 milyon euroya da max bonservisti. Ama büyük kalecilerin falan peşinden koşup böyle asıl cevherleri kaçırıyoruz.

sonuçda küme düşen bir takımın oyuncu kalmamak için her klübe gitmek ister arkadaşım,onu tartışmıyoruz ama adamın önüne gelecek tekliflerde bir biz diğerlerindende avrupada oynaycak klüpler olsa bu adam kimler seçer onu tartışıyoruz,vede roma şimdiden ilgilenmeye başladı.Daha başka klüplerde ilgilenecek bu adamla ve maliyeti dahada artacak dolayısı ile kim olursa olsun ben şu klübe giderim sözleri en azından beni tatmin etmiyor,beni tatmin edecek şey o oyuncuların lafda değil ffilen formamızı giymesi olacakdır,yani hatice değil netice önemlidir.

Son haberlere baktim, Rennes Roma ve biz ilgileniyormusuz. Her teklifi degerlendirecegi dogrudur, radyoya baglanip bizzat kendi söylemisti. Su an için Monaco'nun 7-8 milyon € istedigi söyleniyor.

Hem bir kaleci için çok genç ve tecrübesiz hemde küme düşmüş takımın kalecisi bize yaramaz. Kaldı ki farzedelim sizin dediğiniz gibi gelecek vaaden müthiş bir yetenek olsun! o zamanda türkiyeye gelmez ki ispanya italya ingiltere gibi ligler varken.

Ben paranın sorun olacağını sanmıyorum fakat Roma istiyorsa Romaya gider.İtalyada oynamak-Türkiyede oynamak :/

Hem bir kaleci için çok genç ve tecrübesiz hemde küme düşmüş takımın kalecisi bize yaramaz. Kaldı ki farzedelim sizin dediğiniz gibi gelecek vaaden müthiş bir yetenek olsun! o zamanda türkiyeye gelmez ki ispanya italya ingiltere gibi ligler varken.

Bu yorumun yapılacağını onlarca insan söyledi :D:D:D

Kardes seni bu habere dogru alalim:

Manchester Ligue 2'ye düsen Lens'in stoperi Varane ile ilgileniyor :OMG:

Manchester United Varane'yi bitirmek üzere! - Goal.com

Kuvvetli, çevik, oyun konsantrasyonu üst düzeyde olan çok iyi bir kaleci. Küme düşme meselesine takılan istatistik bilimi cahili klişeciler bu adam hakkında boş yorum yapmasınlar. Yönetim bir an önce hareket etmeli ve yıllardır maç çeviren kaleci yüzü görememiş taraftarına bu isyankar adamın transferini müjdelelmeli.

Üst Alt