STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray - Fenerbahçe | 22 Nisan | 19.00

3 attıgımız mac gibi olmayacak bu mac,aykut dersini almıstır,daha temkinli bi fener takımı bekliyorm,öle yada böle koyup gececegiz netcede:ka21:

3 attıgımız mac gibi olmayacak bu mac,aykut dersini almıstır,daha temkinli bi fener takımı bekliyorm,öle yada böle koyup gececegiz netcede:ka21:

o maç zaten çok defansif çıkmıştı ilk yarı tarihi farktan dönünce hucum oyuncularını almıştı. bu maça defansif çıkmayacak. Ts deplasmanındaki gibi oynayacaklar

Herkesin dilinde '' Tarihi fark '' türünden sözler dolaşmakta lakin ben nedense temkinli yaklaşmak istiyorum.Bu sebeple 1-0 olsun bizim olsun düşüncesi içindeyim.

Allahın izniyle kazanırız inşAllah ve ligi bu hafta % 99 bitiririz.

aynen öle abi,alan daraltarak oynayacaktır fener,o macta bilica vardı,en büyük sansımız oydu,bu seferde elmander in bekire yapacagı baskı sonucu bol bol pozisyon bulabiliriz bence

İlk maç gibi feneri bulamayacağımız kesin.Sow faktörü var artık,,ve aykut ilk maçtaki hataları yapmayacaktır.Beni bu maç korkutuyor ne olursa olsun.

Biz şimdi süper finalde 7 8 puan farkla yine şampiyon olursak

bidaha yarıya bölüp süper süper final oynatırlarmı?

Fenerin pili 30 dk. maç en az 93 dk. Sikinti yok beyler. Galatasaray maçında Aslan kesilip Fener maçında Hamsiye bağlayan TS yok karşılarında.

Leventim extra süper final var daha bilmiyormuş gibi konuşma. Süper finali lider bitiren takımın puanı tekrar 2 ye bölünüyor ve - 9 puanı daha siliniyor 2-3-4 sıradaki takımlara 3-6-9 puan avas veriliyor daha sonra ligi yine 1. bitirirsek ekstra süper finali oynayan 4 takım ve alttaki 4 takım arasında yapılacak kura çekimiyle şampiyon belli oluyor. İşte öyle birşey 2012 modal Digitırt superligi.

Biz şimdi süper finalde 7 8 puan farkla yine şampiyon olursak

bidaha yarıya bölüp süper süper final oynatırlarmı?

Bu maçı kazanırsak diğer maçları fener kazansa bile biz sadece 2 trabzon maçını üstü üste kazanmamız halinde RESMİ olarak şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz. Kaldı ki fener iki bjk maçında öyle veya böyle puan kaybeder.

biz kendi maçlarımızı kazanalım yeter fbjk ve ezik ts maçları verir o yüzden puan kaybı yaşanacak diye bakamıyorum bu süreçte

Küçük Melo'nun görev başında olacağı maçtır.

haritatahmingun5.png

Cumartesi hava yağışlı görünüyor.İnşallah pazar günü çok güzel bir hava olur ve koyarız bunlara.

Çok rahat ezeceğiz bence,, Emre'nin ne olacağı belli oldu mu ceza alacak mı pislik..

Üst Alt