STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Galatasaray - Fenerbahçe | 22 Nisan | 19.00

Elinde guney ust olup da Bati ust ile degistirmek isteyen varsa detaylari konusalim. Kale arkasi kombinem var , ama benimle gelecek kisiye alabildigim bilet malesef kale arkasindan bulamadigim icin Bati ustten olabildi ....

VEYA benzer sekilde kale arkasi arayip ,bittigi icin mecburen Bati ust alan var ise , o kisiyi guney uste kombine kartimla iceri sokup elindeki bati ust bileti farkini odeyerek alabilirim (45-50 TL gibi bir fark olmasi lazim)

Bu iki yontemden biri ile bana yardimci olacak varsa haber ucursun halledelim.

Haftaya pazar saat 15-16 sularinda heyecanimiz nasil olur acaba:)

Resmen final.

Camia bütünlesmeli. Küsler barismali,kol kola maci izlemeli. Herkes orda olmali.

Camia inandigi zaman yenilmiyoruz biz. Ezer geceriz

Haftaya pazar saat 15-16 sularinda heyecanimiz nasil olur acaba:)

Resmen final.

Camia bütünlesmeli. Küsler barismali,kol kola maci izlemeli. Herkes orda olmali.

Camia inandigi zaman yenilmiyoruz biz. Ezer geceriz

aynen öyle hatta maç oncesi onurlandırılan kişilerin bile cok onemi var diye dusunuyorum ılk macta Kral dı yanlışım yoksa

maca gelmek istiyorum beynim girvir ediyor

400 tllik bilet kalmis 230$ bilet+150$yol+100$bir gun yeter bana istanbulda toplam 500$

arkadaslar bileti normal banka kartiyla almak olurmu?

Hakemleri baskı altına almaya çalışıyorlar

Hüseyin Göçek sayesinde yok Galatasaray kazandı diye ulan adam normal yönetti maçı Markus Merk'te çıkıp dedi beşiktaşlılar bahane bulmuşlar hakeme yükleniyorlar diye...

Herkes dikkat etsin hakemleri baskı altına alacaklar bu hafta

Formsuz diye oynatılmadı geçen ts maçında,, Herhangi bir sakatlığı yok. O olsada farketmez Eboué keser önünü problem yok.

Küçük Melo Ole Küçük Melo Ole Volkana çak bir Vole

Üst Alt