STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

hangi kanalda konusuyor renkdas?

kanaltürkte dedi..infanito karardan sonra görüşürüz demiş..elindeki iddianamaye göre ceza vericekmiş uefa..ilk gidene göre..eğer platini oy uğruna ve diğer avrupa ülkelerinin tepkilerini görmezden gelrise bilemem ama uefa tarihinin en büyük kulüp cezasını verebilir

bizi sordular şener sadece şike yapanlar alıcak infanito öyle demiş..galatasaraylıların panik yapmasına gerek yok dedi

Beyler hakem beni deli etti gercekten sizce de cok kotumuydu yoksa ben mı sinirden bu kadar kızdım . Hele o Selcuga yapılan faulde sarı kart göstermesi iyice çileden cikardi beni

tek düşüncem büyük takım 2 kere üst üste yenilmez fenere

Türk futbolunu ebediyete uğurlamaya 2 hafta kaldı.

Fenerbahçe şu durumda 2 kupanın sahibi olursa bir daha futbol falan takip etmem.

Beyler hakem beni deli etti gercekten sizce de cok kotumuydu yoksa ben mı sinirden bu kadar kızdım . Hele o Selcuga yapılan faulde sarı kart göstermesi iyice çileden cikardi beni

İlk yarı kart çıkartmadı yanlış hatırlamıyorsam ve sertliğe çok fazla müsade etti trabzonsporlularda çok fazla sert oynadı.Giray ve Cech oyunu nasıl tamamladı hala bilmiyorum.

edit:Cumartesi günü de dedim şimdi de diyorum;necati futbolcu filan değilsin sen.

Ey BÜYÜK Taraftarımız!

Bu akşam oyunan oyunu bakarak mahalesef üzülerek söylüyorumki galibiyet için çok uzağındaydık...

Şimdik diyeceksiniz; Maçın kontrolu elimizdeydi. Tamam tabi, mücadeleciydik, gol için biz savaştık... Ama mahalesef taraftar olarak hakem ile uğraşacağımıza takımımıza 90 dakika destek isterdim. Çünki, taraftar gergin olduğu için takımıda gerdik... Acele ve kontrolsuz davranmaya başladılar... Biz ne kadar destek çıkarsak o kadar galatasarayımız güçlenir..... Kimseyi kötülemiyorum, yanliz takım ve taraftar olarak daha iyi olabilirdik. Stadyuma giden renkdaşlarımı teşekkür ederim, ben çok uzaklarda kaldığım için bi tatillerde gidiyorum.

Fazla taraftar yoktu, bunu sorun olarak görmüyorum ama taraftar mahalesef yeterli desteği veremediğini düsünüyorum.. Inşallah Beşiktaş maçında tekrar önceki günler gibi desteğimizi sürdürürüz.

Bu arada Kadıköyde kazanacağıma gerçekten inanıyorum! Şampiyonluğu hakkeden sadece ve sadece Galatasaraydır

Kadıköy'e puan puana gideceğiz büyük ihtimalle. Bu işten en çok kazanan taraf Lig Tv olacak sanırım..

Sizin play offunuza s..............m ben

Kafam bitti be hesaptan

Sadri Sener:"Pazar günü Fenerbahce'ye yenilirsek dünyanın sonu mu olur?Evet bizim icin dünyanın sonu olur" (Telegol)

Trabzon yatıyor diyen hıyarlar konuşmadı mı daha

Yüz yok onlarda yüz

Taraftar niye gelmemiş maça anlamadım

En lazım olan zamanda

İlk yarı kart çıkartmadı yanlış hatırlamıyorsam ve sertliğe çok fazla müsade etti trabzonsporlularda çok fazla sert oynadı.Giray ve Cech oyunu nasıl tamamladı hala bilmiyorum.

edit:Cumartesi günü de dedim şimdi de diyorum;necati futbolcu filan değilsin sen.
Necati'nin futbolcu filan olmadığı,İspanya'dan bu adam sumo güreşçisiymiş gerekçesi ile kovulmasından belliydi.

Sadri Sener:"Pazar günü Fenerbahce'ye yenilirsek dünyanın sonu mu olur?Evet bizim icin dünyanın sonu olur" (Telegol)

Bu açıklama şampiyonluk için ümit verdi bana.Allah bunca zaman göstermiş olduğumuz emek hatırına,Terim'in uykusuz geçirdiği geceler adına yüzümüze bakar inşAllah.

Üst Alt