STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

şerefsizlerin sitesinde trabzonsporla alakalı tek bi kelime dahi yok... Maçtan demediklerin bırakmadılar...lan ne haysiyetsiz,utanmaz, şerefsiz sinsi insanlar topluluğusunuz lan siz :mad: Konuşsanıza lan şimdi konuşsana lan şimdi hırsız aykut

lan Şu aykuta fİlan yemİn ederİm ne kadar ceza alirm ya ana arat sÖvsem

Çıldırmak üzereyim.

SüperFinal nedir ya? Biz bu şampiyonluğu kazandık!! kazandık!!

Ben Fatih Terim'i üzülürken görmek istemiyorum!

bunlarin üst üste gelmesi güzel kadköyde o kupayi kaldirdigimizda o serrefsizlerin yüzünü görmek isterim...

her mac eze eze oynadik busefer tutacak

renktaş ben uefanın bunlara ceza vereceğini zannetmiyorum bugüne kadar ne dediysek hiç biri olmadı fener düşer dedik olmadı playofflara alınmaz dedik oda olmadı eksi puan verirler dedik bizim puanlarımız gitti :) oyüzden artık umudum kalmadı
Bunun tek nedeni bu yavşakların bir türlü olumlu yada olumsuz karar verememeleri.UEFA ,pfdk ve sonrasında tahkimden çıkacak kararı bekliyor.Ondan sonra bunlara tükürüksüz kaymazsa adam değilim.

hocamız tek yanlışı sene basında transfer yapmadan pino, culio ve stancuyu kıralamak oldu. satılsa bu futbolcular anlarımda yerlerine adam almadan yollanmazdı bu adamlar.

birde yönetim kesinlikle play off larda febenin olmayacağinı dusundu. devre arasında transfer yapılmadı. bu sene garanti gördüler işimizi zora soktuk malesef.

aslında ligin ikinci devresinde trabzon ile berabere beşiktası evimizde son dakikada yenebildik. içerde zor kazandığımız gerçeği var.

Şenol Güneş,Fatih Terim,Ertuğrul Sağlam bu adamlar bu ülkeye gerçekten fazla.

Bugün şenol hocanın açıklamasını dinledikten sonra şuna eminimki fb ts maçında kazanamayacak. yani biz bjkyi yenersek yarında fb yense bile son maça 2-3 puan önde girecez ALLAH IN izniyle. herşey bizim elimizde. son maçta fbye yenilme şampiyon ol. ALLAH yardımcımız olsun.

oldumu bu şimdi ya şikeci ve yandaş çevresinin herşeyi istedigi gibi tıkır tıkır işliyor

Sinirden öyle bir haldeyim ki uykum geldiğ, halde yatamıyorum yeter ulan Artık ne yapalım bi yeri mi basalım ? bu süper final zırvasını çıkaranları tekme tokat dövelim mi tff binasına zorlamı girelim ne ulan bu yeter lan yeter ! Bunların hesabı verilecek onun bunun çocukları !

forvete ihtiyacimiz var, f5 macinda da bu macta da 50 sut cektik, gol atamiyoruz...

burayı takip eden fenerliler sizde biliyonuz, içinizde bir yerde vicdanınız diyorki bu sene şampiyonluğu galatasaray haketti. ALLAH bu sezon kim hakettiyse onu şampiyon yapsın umarım sizde bunu dilersiniz.

Bugün şenol hocanın açıklamasını dinledikten sonra şuna eminimki fb ts maçında kazanamayacak. yani biz bjkyi yenersek yarında fb yense bile son maça 2-3 puan önde girecez ALLAH IN izniyle. herşey bizim elimizde. son maçta fbye yenilme şampiyon ol. ALLAH yardımcımız olsun.

Tam ben söyleyecektim bunu Şenol Güneş'in açıklamalarını dinledikten sonra şuna inanıyorum ki bu Trabzon şikecileri se-ve-cek.

Üst Alt