STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 317 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | ŞAMPİYONUZ!

Herkesin aksine aşırı rahat izlediğim maç. Arkadaşların maçı izleyemediğini, Fenerlilerin özgüvenine aşırı şaşırmıştım. Sezon içinde oynanan 3 maçı da hak eden taraftık. Beraberlikte yettiği için arkadaşlar gergin izlerken, ben yayıla yayıla izledim.

Yüzyılın derbisi. O stattan o atmosferden aslanlar gibi çıktık. Maç sonrası kupa serınomisi olacak diye açıklama yapanlar kural tanımamazlık yaptılar ama kabadayılığa prim vermedik sahanın ortasında kupayı kaldırdık. O maçı toplasan 40 dk anca izlemişimdir. Efsane bir sezondu. Son 10 yılda ki en keyifli futbolumuzdu.

O gün şehir dışındaydım Bolu’da izlemiştim maçı. Heyecandan son yarım saat falan izleyemedim maçı, sigaranın bini yakıp birini söndürdük ve o zaman kalpten gitmediysek daha da gitmeyiz.

Mac öncesi öyle bi durum olusmustu ki, senaryo yazsan „yok canim bu kadari da fazla abarti ve gerceklikten uzak“ dersin.

Hatta bu mac bazen son yillardaki ruhsuz fb derbi maclari öncesinde aklima gelir ve her zaman derbileri izleme cesareti verir, hani „2012 deki süper final macini izlemisiz, buna mi dayanamayacaz“tarzinda…

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt