STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Madem Viyana da imişiz.

Yasin Pehlivan

Veli Kavlak

gelsin.Ama bu adamlara güvenip transferi kapatırsa ve bunlar da yeni bir Barış Özbek vakası çıkarsa yönetim bir daha stada bile giremez.Bunlar dışında en az 1 isim daha lazım ve defansa da bir takviye gerekiyor.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Devre Arası

Q7 ve Guti'yle olmuyor tabi ki. Ama orta sahaları bizden çok daha iyi. Bizim orta sahamızda Necip kadar oynayan adam yok bilader. Hücum hatlarında da Quaresma, Guti ve Bobo'yla formda olurlarsa ligi domine ederler. Defanslarında da bizim kadar sorun yok. Bırak 5. liği Eskişehir, Kayseri, Gaziantep bile belki bizi geçer. Bu 3 takımı da biz YE-NE-ME-YİZ.

Ben şahsen Beşiktaşın başarılı olacağını zannetmiyorum. 5 haftaya kalmaz Q7yi durdurmanın yolu bulunur. Adam gerçekten çok tehlikeli. Galatasaray'ın eksikleri var doğru ancak bence asıl sorun Galatasaray'ın hocasıdır.. Galatasaray'a yakışmıyor.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | İkinci Yarı

Yalnız adamlar ciddi ciddi çok iyi top oynuyorlar. Oyunun yönünü değiştirmeler, ani kanat akınları mükemmel. Orta sahaları gerçekten oyuna çok iyi yön veriyor. Sadece Antalya'nın kötülüğüyle alakası yok bu işin. Biz bunu 5-1 lik Belgrad maçında bile yapamadık.

Cevap: STSL 10/11 H:1| Fenerbahçe 4-0 M.P. Antalyaspor | 15 Ağustos | Devre Arası

Ben şahsen Beşiktaşın başarılı olacağını zannetmiyorum. 5 haftaya kalmaz Q7yi durdurmanın yolu bulunur. Adam gerçekten çok tehlikeli. Galatasaray'ın eksikleri var doğru ancak bence asıl sorun Galatasaray'ın hocasıdır.. Galatasaray'a yakışmıyor.

rıjekard istifa etmeli-destek felan yok...

Maç başlamadan öncede demiştim şimdi de diyorum fenerin kazanması hele birde böyle farklı kazanması bizim için iyi onlar için kötü olabilir.

Üstüne birde son günlerde tartışılan Alex'in asist yapıp gol atması süper ötesi bence çünkü artık aykut kolay kolay alex'i ve semihi kesemez bu seferde yeni transferler elde patlar,asıl önemli bölgelerine (savunma ortasaha) transfer yapmazlar ve ilerleyen haftalarda sorunları katlanır.

Birde bu fener baskısı Adnan polat ve ekibini harekete geçirebilir.

Bir yandan da düşünüyorum fener karışsa ne olacak ki bizim halimiz onlardan daha kötü :(:(

Yakismayan Rijkaard mi??

Yoksa..

Servet

Ayhan

Mustafa Sarp

Baris Özbek

Aykut..

Serkan Kurtulus

Gökhan Zan

Adnan Sezgin mi..??

milletin 3. kalecisi bile Aykut denen adamdan 5 kat iyi çıkardğıı topa bak Aykut içine aldıklarına

bu sene Türkiye Kupası'na odaklanmalıyız ve en azından onu almalıyız.

kalanını ise yeniden yapılanma ile harcayabiliriz..

haaa, bir de: 2 febe galibiyeti lütfen!

...

Bu saatden sonra saga Messi, Sola Ronaldo ortaya da Kakayi alsan yine bisey yapamazsin... Sorun Önlibero dedigimiz bölgelerde..

Üst Alt